• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » لو رفتن پشت صحنه جبهه اصلاحات توسط آقای دهن لق!
  کد خبر : 881064

  لو رفتن پشت صحنه جبهه اصلاحات توسط آقای دهن لق!

  لو رفتن پشت صحنه جبهه اصلاحات توسط آقای دهن لق! Reviewed by Farnaz on Oct 29Rating: مصاحبه عضو شوراي مركزي حزب منحله مشاركت با روزنامه اعتماد كه در آن به طور تلويحي به تلاش جبهه اصلاحات براي براندازي نظام اشاره كرده بود، با استقبال و ذوق زدگي ساير گروه هاي ضد انقلاب خارج نشين روبرو…

  لو رفتن پشت صحنه جبهه اصلاحات توسط آقای دهن لق! Reviewed by Farnaz on Oct 29Rating:

  مصاحبه عضو شوراي مركزي حزب منحله مشاركت با روزنامه اعتماد كه در آن به طور تلويحي به تلاش جبهه اصلاحات براي براندازي نظام اشاره كرده بود، با استقبال و ذوق زدگي ساير گروه هاي ضد انقلاب خارج نشين روبرو شد.
  به گزارش اول نیوز به نقل از کیهان ، علي شكوري راد كه برخي از مدعيان اصلاحات با كنايه به او لقب «دهن لق» داده اند در مصاحبه با روزنامه اعتماد گفته بود؛
  «به عقيده ما، اصلاح طلبي، اصل و بناي حركت و مبارزه براي بهبود اوضاع جامعه است، اما وقتي اين راه به بن بست برسد، نه اينكه رهبران اصلاح طلب بخواهند به سراغ انقلاب يا براندازي بروند، بلكه وقتي اصلاحات به بن بست رسيد، يا بايد به وضع موجود رضايت داده شود يا مبارزه به دليل تصلب حكومت به سمت براندازي يا انقلاب سوق پيدا مي كند اين يك قصد يا تصميم نيست كه مسئول يا متولي داشته باشد. يك جبر است، يك اقتضاء است، خواه و ناخواه اتفاق مي افتد. اين براندازي هم گاهي در حد براندازي حاكمان است و گاه به براندازي كل نظام منجر مي شود.»
  در بخش ديگري از اين مصاحبه طولاني خبرنگار از وي مي پرسد؛ نظر شما درباره عبارت «براندازان فرنگ نشين چيست» كه درباره برخي منتقدان خارج از بدنه اصلاحات به كار برده مي شود؟ و آقاي دهن لق كه مي داند اين واژه باعث عصبانيت گروه هاي ضد انقلاب و هم پيمان جبهه اصلاحات در فتنه ۸۸ شده است و مخصوصا داد سازمان منافقين و بهايي ها را درآورده است، در پي دلجويي از گروه هاي ياد شده برآمده و مي گويد؛
  «اين عبارت در نامه اي كه براي تبريك تولد آقاي خاتمي نوشته شده بود، بيان شد و خيلي افراد هم به آن اعتراض داشتند و قرار بود كه اين عبارت حذف شود و به نظر من عبارت خوبي نبود» و بلافاصله اضافه مي كند كه حزب مشاركت با گروه هاي برانداز مقابله نخواهد كرد و مي گويد «حزب ما وظيفه اي براي مقابله با معارضين نظام ندارد»!
  گفتني است اين بخش از مصاحبه شكوري راد كه در آن ماهيت ضد انقلابي و براندازانه حزب مشاركت و جبهه اصلاحات را نه فقط نفي نكرده بلكه تلويحا بر آن تاكيد ورزيده است، با استقبال فراوان گروه هاي اپوزيسيون خارج كشور روبرو شده است و اين استقبال در حالي كه بيش از يك هفته از مصاحبه ياد شده مي گذرد، همچنان ادامه دارد.
  برخي از جريانات ضد انقلاب نظير سلطنت طلب ها ضمن استقبال از نظر شكوري راد، وي را يك مهره دست چندم در حزب مشاركت معرفي كرده اند كه نمي توان روي اظهارات او حساب ويژه اي باز كرد.
  از سوي ديگر اظهارات شكوري راد با انتقاد درون گروهي شديد مدعيان اصلاحات به وي روبرو شد و از روزنامه اعتماد نيز به خاطر انجام و انتشار اين مصاحبه گلايه شد. اين در حالي است كه به نظر مي رسد مصاحبه مورد اشاره با هدف تلطيف روابط گروه هاي داخلي فتنه با دنباله خارجي آن انجام شده باشد و شكوري راد با اين انگيزه براي مصاحبه انتخاب شده است كه در ميان هم حزبي هاي خود به «دهن لق» و كسي كه از هوش سياسي لازم براي تشخيص شرايط برخوردار نيست، شناخته مي شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • azade

   اولا اگر حزب مشارکت منحل شده این آقا از طرف خودش صحبت میکند نه حزب. بعدش در یک متن 4 پاراگرافی 3 بار نوشتی دهن لق که چی؟ از طرفی شما که هوش سیاسی بالایی دارید چه گلی به سر ما زدید که منگلاتون نتونند بزنند.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.