• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » قلعه نویی: تمرین کن ولی دیگر بازی ات نمی دهم
  کد خبر : 880332

  قلعه نویی: تمرین کن ولی دیگر بازی ات نمی دهم

  قلعه نویی: تمرین کن ولی دیگر بازی ات نمی دهم Reviewed by Farnaz on Oct 28Rating: میلاد میداودی بعد از پایان بازی استقلال – نفت با عصبانیت به رختکن رفت و در راه رختکن نسبت به نیمکت نشینی اش اعتراض کرد. رفتار او بعد بازی با نفت به گوش قلعه نویی رسید ولی او عکس…

  قلعه نویی: تمرین کن ولی دیگر بازی ات نمی دهم Reviewed by Farnaz on Oct 28Rating:

  میلاد میداودی بعد از پایان بازی استقلال – نفت با عصبانیت به رختکن رفت و در راه رختکن نسبت به نیمکت نشینی اش اعتراض کرد. رفتار او بعد بازی با نفت به گوش قلعه نویی رسید ولی او عکس العملی نشان نداد.

  میداودی همه این اتفاقات را تکذیب کرده و گفته بود: «اگر رفتم سر تمرین واخراج شدم بدانید شایعات درست بوده.» قلعه نویی فردای بازی در تمرین شرکت نکرد و میداودی هم بدون اینکه نشان بدهد ناراحت است همراه تیم تمرین کرد.

  با این وجود خبر می رسد که قلعه نویی از میداودی عصبانی شده و به او گفته: «اگر می خواهی با تیم تمرین کنی اشکالی ندارد ولی بعد از آن اعتراضی که کردی دیگر بازی ات نمی دهم.»

  با اتفاقاتی که برای میداودی افتاده احتمال رفتن او از استقلال در نیم فصل بیشتر شده. استقلالی ها مذاکراتشان را با بازیکنان مورد نظر شروع کرده اند و گفته می شود آنها با غلامی و افشین به توافق رسیده اند. با این صحبت ها میداودی نیم فصل رفتنی است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.