• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » ماجرای خواستگاری علی لاریجانی
  کد خبر : 87795

  ماجرای خواستگاری علی لاریجانی

  ماجرای خواستگاری علی لاریجانی Reviewed by Aryan on Nov 5Rating: روز بررسی استعفای علی مطهری تنها روزی نبود که نسبت فامیلی او با لاریجانی در جلسه علنی مطرح شده و خارج از مذاکرات رسمی، در قالبی طنز بیان گردید. نخستین بار در روز بررسی صلاحیت رستم قاسمی وزیر پیشنهادی نفت بود که مخالفت مطهری با…

  ماجرای خواستگاری علی لاریجانی Reviewed by Aryan on Nov 5Rating:

  روز بررسی استعفای علی مطهری تنها روزی نبود که نسبت فامیلی او با لاریجانی در جلسه علنی مطرح شده و خارج از مذاکرات رسمی، در قالبی طنز بیان گردید.

  نخستین بار در روز بررسی صلاحیت رستم قاسمی وزیر پیشنهادی نفت بود که مخالفت مطهری با او از یکسو و موافقت لاریجانی با وزیر پیشنهادی از سوی دیگر، این دو نفر را در مواضعی مقابل هم قرار داد. در آن روز یکی از نمایندگان به شوخی به رئیس​مجلس گفت: خوب جواب برادر زنتان را دادید!

  علی مطهری در یادداشتی آورده است:

  متاسفانه برخی رسانه ها و بویژه خبرگزاری​ها مزاح بنده در نطق دفاعیه استعفایم را عمدا یا سهوا بد منعکس کردند. جمله اینجانب این بود: «می​دانید آقای لاریجانی داماد خانواده ماست و البته از باب مزاح عرض می‌کنم دیگر داماد ناخلفی است چون با طرح سؤال همراهی نکرد اما واللهِ و باللهِ اگر ایشان هم رئیس جمهور بود و همین اقدامات را می​کرد، با همین جدیت، طرح سؤال از رئیس جمهور را دنبال می​کردم.» خنده شدید نمایندگان و پاسخ آقای لاریجانی که «مراقب خودتان باشید با جواب همشیره تان» که باز موجب خنده نمایندگان شد، مزاح بودن آن را کاملا تایید می​کند.

  اما برخی خبرگزاری​ها این جمله را این طور منعکس کردند: «علی مطهری گفت لاریجانی داماد ناخلفی است» و این خبر را از طریق پیامک نیز برای بسیاری، از جمله مسئولان کشور در رده های مختلف ارسال کردند.

  اگر سایر اخبار این خبرگزاری​ها نیز به همین دقت باشد، مایه تاسف و بر خلاف فلسفه تاسیس یک خبرگزاری یعنی انتقال حقایق به مردم است. آقای دکتر علی لاریجانی با اخلاق نیکویی که دارند همواره یک داماد محبوب و مطلوب برای خانواده ما بوده​اند و آن جمله صرفا یک مزاح سیاسی بود.

  به یاد دارم وقتی که آقای لاریجانی برای خواستگاری به منزل ما آمد، شهید مطهری که معمولا درباره موارد قبلی اینطور اظهار نظر می کرد که «آدم عمیقی نیست»، پس از اولین جلسه ملاقات، شخصیت او را با آن که 21 سال بیشتر نداشت، پسندید. رفتار بزرگوارنه او با همه گان از جمله خانواده ما در این سی سال و اندی که از آن ایام می گذرد، گواهی است بر تشخیص درست آن شهید. از رسانه های مذکور انتظار دارم نسبت به درج این گلایه اقدام نمایند.  B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-/%D9%84%DB%8C%DA%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1/%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.