• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » اسرائیل در کمال پررویی ایران را تهدید به حمله نظامی کرد
  کد خبر : 87794

  اسرائیل در کمال پررویی ایران را تهدید به حمله نظامی کرد

  اسرائیل در کمال پررویی ایران را تهدید به حمله نظامی کرد Reviewed by Aryan on Nov 5Rating: آمریکا و رژیم صهیونیستی، ایران را به دلیل فعالیت صلح آمیز هسته ای تحت فشار قرار داده اند و با نشان دادن ماهیت اصلی سیاست های خود یا ایران را به ترور مسئولان تهدید می کنند یا به…

  اسرائیل در کمال پررویی ایران را تهدید به حمله نظامی کرد Reviewed by Aryan on Nov 5Rating:

  آمریکا و رژیم صهیونیستی، ایران را به دلیل فعالیت صلح آمیز هسته ای تحت فشار قرار داده اند و با نشان دادن ماهیت اصلی سیاست های خود یا ایران را به ترور مسئولان تهدید می کنند یا به حمله نظامی.

  پس از آنکه پنجشنبه دو هفته گذشته در جلسه استماع کنگره آمریکا، برخی مسئولان بلندپایه از جمله فرمانده سابق نیروی زمینی آمریکا خواستار ترور مسئولان ایران شدند، روز گذشته شیمون پرز رئیس رژیم صهیونیستی ایران را به حمله نظامی تهدید کرد.

  در حالی که برخی رسانه ها و تحلیل گران از جمله روزنامه الحیات، علت کوبیدن بر طبل جنگ در اسرائیل را اقدامی از سوی سران این رژیم می دانند برای خروج از بحران داخلی و خارجی و شکستن انزوای خود، شیمون پرز روز گذشته مدعی شد چیزی هست که گرینه نظامی را در مقابل گزینه دیپلماتیک علیه ایران پیش می اندازد.

  در سوی دیگر نیکلا سارکوزی در واکنش به این شایعات هرگونه اقدام نظامی علیه ایران را رد و بر ادامه راهکارهای سیاسی برای تحت فشار قرار دادن ایران تاکید کرد.

  پرز در این سخنان تلویزیونی مدعی شد که ایران به سلاح هسته ای نزدیک می شود و اسرائیل در وقت باقی مانده باید به کشورهای مختلف مراجعه کند و از آنان بخواهد که به وعده خود و عدم اکتفا به تحریم ها عمل کنند.

  پیش از این یک مقام آمریکایی اعلام کرده بود که سخن گفتن از جنگ به معنای اذعان به بی تاثیر بودن تحریم ها علیه ایران است و نباید از جنگ سخن گفت.

  شیمون پرز در ادامه سخنان خود تلاش کرد وانمود کند که ایران تا ساخت سلاح هسته ای فاصله ای ندارد و بدین ترتیب سیاست ایران هراسی را بار دیگر تکرار کند. حال آنکه تمام گزارش های آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران بر رد ادعاهای آمریکا و غرب مبنی بر انحراف برنامه هسته ای تاکید کرده و تاکنون هیچ نشانه ای دال بر این ادعا ارائه نشده است.

  ایهود باراک وزیر جنگ این رژیم، هفته گذشته در پی بالا گرفتن شایعات در این رژیم و محافل رسانه ای درباره تصمیم تل آویو برای اقدام علیه ایران تاکید کرد که وی و نخست وزیر رژیم صهیونیستی قصدی برای این کار ندارند و در حقیقت دو نفر نمی توانند برای چنین کاری به تنهایی تصمیم گیری کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.