• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » رئیس بسیج زنان کشور:نیکی کریمی محروم می شود
  کد خبر : 875850

  رئیس بسیج زنان کشور:نیکی کریمی محروم می شود

  رئیس بسیج زنان کشور:نیکی کریمی محروم می شود Reviewed by Farnaz on Oct 26Rating: رویداد نوشت: در ادامه اعتراضات به اقدامی که نیکی کریمی در پروژه ی عریانی گری و کشف حجاب در جشنواره فیلم امارات صورت داد گفتگویی را با خانم اصلانی رئیس بسیج زنان کل کشور صورت دادیم که مشروح آن در زیر…

  رئیس بسیج زنان کشور:نیکی کریمی محروم می شود Reviewed by Farnaz on Oct 26Rating:

  رویداد نوشت: در ادامه اعتراضات به اقدامی که نیکی کریمی در پروژه ی عریانی گری و کشف حجاب در جشنواره فیلم امارات صورت داد گفتگویی را با خانم اصلانی رئیس بسیج زنان کل کشور صورت دادیم که مشروح آن در زیر آمده است.

  خانم اصلانی در پاسخ به سوال خبرنگار رویداد در ارزیابی اقدام نیکی کریمی در راستای پروژه های حمله به امنیت فرهنگی جریان های ضد ایرانی گفت: باعث تأسف است هنرمندانی که می توانند در کشور و دل مردم جا داشته باشند و در واقع در سنگر هنر حافظ باورها، سنت ها و اعتقادات مردم باشند، تا این حد به اعتقادات مردم پشت پا می زنند و خودشان را هنرمندی برای مردم می خوانند.

  هنرمندی که ارزش های مردم کشور خودش را قدر نمی داند و علنی و به صورت آشکار به آنها اهانت می کند، در واقع این هنرمند مردمی نیست بلکه هنرمندی است در راستای اهداف ضد مردم و اهداف کسانی که ضد مردم متدین عمل می کنند.

  اقدام این بازیگر کمتر از حرکت ماهواره های معاند نیست،وی به نوعی بلندگوی ماهواره هایی شده است که آنها هم باورها و اعتقادات مردم ما میتازند و موجب خدشه وارد کردن می شوند.

  پس بنابراین این گونه افراد از جمله هنرمندان مردمی و ملی دور هستند و دیگر اطلاق هنرمند بر آنها صحیح نخواهد بود .
  رئیس بسیج بانوان کل کشور در رابطه با این که آیا گلشیفته ی دیگری در راه است یادآور شد: کار این گونه بازیگران یک پروژه ی اسلام ستیزی است که بازیگران هم خواسته یا ناخواسته در این پازل بازی میکنند و جای تأسف است.
  شاید نیکی کریمی، هنوز جا داشته باشد که از این عمل قبیح و زشتی که انجام دادند خودش را مبرا کند و از ملت بزرگ ایران عذرخواهی کند، این قضاوت با مردم است که این تبری و عذرخواهی را بپذیرند یا نه !
  مینو اصلانی از جمله فعالان کشور در ادامه در مورد جنبشی که برای مقابله با عریان گری در سینمای ایران اعلام موجودیت کرده است این چنین هشدار داد: اگر نیکی کریمی از عملی که انجام داده از مردم برائت نجوید و عذر خواهی نکند قطع بر یقین باید جزو کسانی باشد که ممنوع التصویر شود و این خواست مردم است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • احمد

   حالا حاجخانم اصلانی من قصد دفاع از ایشان رو ندارم ولی مقوله هنر هیچ ربطی به مذهب ندارد یک هنر مند میتواند حتا آتیست باشد.بنابراین مابگوییم چون ایشان بی حجاب شده پس هنرمند نیست !

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.