• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ارضی : مشایی باید 5 تا 10 سال زندانی شود و شلاق بخورد
  کد خبر : 875645

  ارضی : مشایی باید 5 تا 10 سال زندانی شود و شلاق بخورد

  ارضی : مشایی باید 5 تا 10 سال زندانی شود و شلاق بخوردReviewed by Aryan on Oct 25Rating: حاج منصور ارضی گفت: در قانون آمده است که هر کس به انبیا و اولیا سهوا اهانت کند، حکمش 5 سال زندان با شلاق است. اما این آقا صاف صاف راه می‌رود. حالا که یک نوکر امام…

  ارضی : مشایی باید 5 تا 10 سال زندانی شود و شلاق بخوردReviewed by Aryan on Oct 25Rating:

  حاج منصور ارضی گفت: در قانون آمده است که هر کس به انبیا و اولیا سهوا اهانت کند، حکمش 5 سال زندان با شلاق است. اما این آقا صاف صاف راه می‌رود. حالا که یک نوکر امام حسین(ع) به آن‌ها توپیده است، به هم ریخته اند. 

  حاج منصور ارضی که امروز برنامه مراسم دعای عرفه را حسینیه صنف لباس‌فروش‌ها برگزار می‌کرد در میان دعا گفت: هیئتی، تا آخر حرفش یکی است.

  وی افزود : اینکه من گفتم این آقا کافر و یهودی است، واقعیت دارد. ما ترسی از گفته‌مان نداریم و حرفمان هم عوض نشده است. حقیقت این است که ما باید پای حرف‌هایمان و سینه‌زدنمان بمانیم.

  مداح اهل بیت با اشاره به اینکه در حضور یک وکیل قانون را بررسی کرده است افزود: در قانون آمده است که هر کس به انبیا و اولیا سهوا اهانت کند، حکمش 5 سال زندان با شلاق است. اما این آقا صاف صاف راه می‌رود. حالا که یک سگ امام حسین(ع) به آن‌ها توپیده است، به هم ریختند.

  ارضی گفت: این افراد یواش یواش خودشان را نشان می‌دهند و فسادی که درون این‌هاست خودش را نشان داده است.

  وی در پایان افزود: بروید جلوی گرانی و مشکلات اقتصادی را بگیرید. حالا می‌گویند شعب ابی‌طالب است، خوب باشد. از دیدگاه ما خدا رزاق است.

  منصور ارضی در مراسم شب قدر سال 89 نیز در مسجد ارک اظهاراتی تندی نسبت به مشایی کرد و درخصوص حکم مرگِ «یهودی صفت امت» گفته است: این حکم، مهلتش تمام شد، چرا که تا آخرماه مبارک وقت داشت! فقط دعا کنید که خدا مرگش را برساند، همین کافی است. وقتی به حضرت امام(ره) گفتند، چه دعایی برای صدام بهتراست؟ امام فرمودند: خدا مرگش را برساند. شما نیز دعا کنید خدا مرگ این رییس فتنه جدید را برساند.

  حاج منصور ارضی گفت: دشمن از روی ناچاری و ضعف کامل است که بنای خود را بر اهانت به مقدسات مسلمانان گذاشته است. اهانت کنندگان به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) همان ابن ربیع ها هستند که ما در روضه‌هایمان می‌خوانیم، کسانی که نعوذ بالله دختر ۳ ساله حضرت سیدالشهدا(ع) را خارجی خواندند.

  این موضوع زمینه طرح شکایت و ارجاع پرونده به شعبه 9 بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه از سوی مشایی را فراهم کرد و چندی پیش خبری از احضار دو مداح اهل بیت به دادگاه در رسانه‌ها منتشر شد. ( نامه نیوز ) 

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • حافی

   به نظر من اگر مداحان وارد این مسائل نشوند.رسالت خود را انجام نداده اند.و مانند کسانی هستند که عاشورای سال61 هجری بوده اند و کاری نکردند و بی تفاوت گذر کردند.لذا دفاع از حق، کمال منبر است.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.