• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » کاریکاتور علی دایی در روزنامه پرسپولیس
  کد خبر : 875627

  کاریکاتور علی دایی در روزنامه پرسپولیس

  کاریکاتور علی دایی در روزنامه پرسپولیسReviewed by Aryan on Oct 25Rating:   باشگاه پرسپولیس گفته بود که موضوع پرسپولیس و دایی درون خانوادگی است و قصدندارند به موارد مطرح شده توسط دایی جواب بدهند. پس از اعلام باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه دعوای دایی و رویانیان درون خانوادگی است، به نظر می رسید این موضوع…

  کاریکاتور علی دایی در روزنامه پرسپولیسReviewed by Aryan on Oct 25Rating:

   

  باشگاه پرسپولیس گفته بود که موضوع پرسپولیس و دایی درون خانوادگی است و قصدندارند به موارد مطرح شده توسط دایی جواب بدهند.

  پس از اعلام باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه دعوای دایی و رویانیان درون خانوادگی است، به نظر می رسید این موضوع دیگر تمام شده باشد و دو طرف ماجرا دیگر آتش بس اعلام کرده باشند.
   
  اما روزنامه پرسپولیس با حرکتی خاص این درگیری را وارد فاز تازه ای کرد. روزنامه پرسپولیس که وابسته به باشگاه است، کاریکاتوری از علی دایی منتشر کرد. این کاریکاتور علی دایی را درگیر با حاشیه های زیاد نشان می دهد.
   
  البته به نظر می رسد رویانیان در این موضوع نقشی نداشته باشد. رویانیان در این مدت نشان داده تحت تاثیر مشاورانش قرار دارد. کسانی که به او القا می کنند در مقابل موضوعات مختلف چه واکنشی نشان دهد.
   
  به نظر می رسید با نبودن رویانیان در ایران، این موضوع کم کم فراموش شود. اما مشاوران رویانیان که نفوذ زیادی هم در روزنامه باشگاه دارند، ظاهرا هنوز کینه دایی را به دل دارند. به احتمال زیاد باید منتظر واکنش دایی به این موضوع باشیم.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.