• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , حوادث » اعتراف عجیب ضارب خیابان مدنی
  کد خبر : 875316

  اعتراف عجیب ضارب خیابان مدنی

  اعتراف عجیب ضارب خیابان مدنی Reviewed by Farnaz on Oct 25Rating: حسین ۲۳ ساله ظهر روز دوشنبه هفته گذشته در اقدامی جنون آمیز به سوی عابران حمله ور شد و ۱۲ زن و مرد را با ضربات چاقو مجروح كرد. او سپس با فرار از محل جنایت به قم گریخت و ۶ ساعت پس از…

  اعتراف عجیب ضارب خیابان مدنی Reviewed by Farnaz on Oct 25Rating:
  حسین ۲۳ ساله ظهر روز دوشنبه هفته گذشته در اقدامی جنون آمیز به سوی عابران حمله ور شد و ۱۲ زن و مرد را با ضربات چاقو مجروح كرد. او سپس با فرار از محل جنایت به قم گریخت و ۶ ساعت پس از جنایت، با مراجعه به ماموران تسلیم شد. در حالی كه تحقیقات در این زمینه ادامه داشت، یكی از مجروحان كه مرد ۳۰ ساله‌ای بود بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد.

  حسین در بازجویی‌های اولیه مدعی شد مدتی است یك صدای نا‌شناس به او دستور می‌دهد و روز حادثه آن صدا از او خواسته بود به مردم حمله كند. در حالیكه به نظر می‌رسد متهم با طرح این موضوع قصد دارد انگیزه اصلی خود مخفی نگه دارد، بازپرس جنایی تهران او را برای بررسی سلامت روحی و روانی و همچنین اعتیادش به پزشكی قانونی معرفی كرد.

  از سویی دیگر حسین در اداره آگاهی به بازسازی صحنه قتل پرداخت و در تشریح حادثه گفت: مدتی بود صدایی در سرم به من دستور می‌داد كه چه كارهایی را انجام دهم. روز حادثه نیز آن صدا از من خواست كه با چاقو به مردم حمله كنم. ابتدا می‌خواستم از یك مغازه چاقو فروشی در مجیدیه چاقو تهیه كنم كه موفق به این كار نشدم بعد هم وارد یك قصابی شدم و به بهانه خرید گوشت، خود را به چاقوی سلاخی مردم قصاب رساندم.

  وی ادامه داد: مدتی نزد پدرم در یك كشتارگاه كار می‌كردم و به همین خاطر كار با چاقو را می‌دانستم. بعد از مجروح كردن مرد قصاب به خیابان آمده و هر فردی كه در سر راهم بود، با چاقو می‌زدم، زن یا مرد بودن قربانیان برایم هیچ فرقی نداشت. آخرین قربانی من پسر قوی هیكلی بود كه چاقو را گرفت من هم از محل متواری شدم. وقتی به خودم آمدم در قم بودم كمی در آن شهر پرسه زدم بعد هم به یك پاسگاه پلیس رفته و خود را تسلیم كردم.

  پسر جنایتكار تصریح كرد: من در یك خانواده از هم پاشیده بزرگ شدم اما نه سیگار می‌كشم و نه به مواد مخدر اعتیاد دارم حالا هم هیچ حسی نسبت به قربانیان خود ندارم.

  در حال حاضر متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار كارآگاهان اداره مبارزه با قتل پلیس آگاهی قرار دارد تا پس از اعلام نظریه پزشكی قانونی در خصوص سلامت روحی و روانی حسین پرونده‌اش با صدور كیفرخواست به دادگاه فرستاده شود
   
  منبع: مهر
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.