• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » هواداران پرسپوليس در انتظار خبرهاي خوش!
  کد خبر : 874093

  هواداران پرسپوليس در انتظار خبرهاي خوش!

  هواداران پرسپوليس در انتظار خبرهاي خوش! Reviewed by Farnaz on Oct 24Rating: «تكليف كريمي، بعد از بازي با راه آهن مشخص مي‌شود.» همين جمله كافي بود تا دوشنبه، همه چشم انتظار برگزاري جلسه‌اي براي حل مشكل كريمي باشند. براساس توافقاتي كه اول هفته و قبل از بازي با راه‌آهن صورت گرفته بود، قرار بر اين…

  هواداران پرسپوليس در انتظار خبرهاي خوش! Reviewed by Farnaz on Oct 24Rating:

  «تكليف كريمي، بعد از بازي با راه آهن مشخص مي‌شود.» همين جمله كافي بود تا دوشنبه، همه چشم انتظار برگزاري جلسه‌اي براي حل مشكل كريمي باشند. براساس توافقاتي كه اول هفته و قبل از بازي با راه‌آهن صورت گرفته بود، قرار بر اين بود كه پس از ديدار پرسپوليس و راه‌آهن علي كريمي با حضور در باشگاه پرسپوليس در نشستي با مانوئل ژوزه شركت كند و تكليف كاپيتان ملي پوش پرسپوليس در پي اين جلسه مشخص شود. 
  حضور پرتعداد خبرنگاران برابر در باشگاه نيز حاكي از اين مسئله بود كه همه در انتظار جلسه‌اي هستند كه قرار است تكليف كريمي را روشن كند. اما رويانيان كه آمد، مشخص شد جلسه برگزار نمي‌شود و لغو شده است. 
  «كريمي براي مسافرت راهي شمال شده است. »اين تنها دليلي بود كه براي لغو جلسه‌اي كه خيلي‌ها در انتظار برگزاري و نتيجه آن بودند، گفته شد. جلسه‌اي كه قرار شد در بازگشت كريمي از سفر برگزار شود. اما چند ساعت بعد، رويانيان هم راهي دبي شد تا به نظر برسد قرار نيست اين جلسه برگزار و تكليف كريمي براي بازگشت به پرسپوليس يا جدايي‌اش از اين تيم مشخص شود. اما گفته شد سفر رويانيان كه شخصي است، به طول نمي‌انجامد و او براي روز چهارشنبه (امروز) در تهران است و مشكلي براي برگزاري جلسه ندارد. 
  هر بار كه بحث برگزاري جلسه‌اي براي مشخص شدن تكليف كريمي به ميان مي‌آيد، اخبار ضد و نقيضي به گوش مي‌رسد. اخباري كه اجازه نمي‌دهند جوابي منطقي در خصوص اين مشكل كه ديگر خيلي كش‌دار شده است، دست يابي! 
  بعد از جلسه‌اي كه با وكيل كريمي برگزار شد، رويانيان توپ را به زمين كريمي انداخت:« بدون شك كريمي يك بازيكن عاقل است و بايد مشكلش را با همكاري با باشگاه پرسپوليس به صورت حرفه‌اي حل كند. از همين رو نشستي بين علي كريمي و مانوئل برگزار مي‌كنيم و در صورتي كه مشكلات حل شود خبرهاي خوشي در انتظار است. من جمع بندي و تصميم نهايي را به خودشان سپردم.» 
  اما استيلي، كاملاً متفاوت از رويانيان حرف زد: «رويانيان دوست دارد كريمي برگردد. شخصاً ديده‌ام كه رويانيان از هيچ تلاشي براي برگشت كريمي دريغ نكرده است. كريمي مهره‌اي است كه مي‌‌تواند براي پرسپوليس و حتي تيم ملي نقش كليدي ايفا كند. من با او كار كرده‌ام و مي‌دانم كه در دلش هيچ چيز نيست.» 
  اما هيچ يك از اين جوا‌ب‌ها، براي هوادار پرسپوليس كه خواهان بازگشت كاپيتان تيمش به جمع سرخپوشان است، نيست. هواداران پرسپوليس از هر فرصتي براي ابراز نارضايتي خود از كنار گذاشتن كريمي استفاده مي‌كنند و اين نارضايتي را به گوش مديرعامل هم مي‌رسانند. رويانيان اما بر خلاف دفعات قبلي كه در اين خصوص برابر هواداران پرسپوليس به شدت موضع گرفته و آنها را شماتت كرده بود، دوشنبه، وقتي با درخواست مجدد هواداران براي بازگرداندن كريمي به تيم مواجه شد، با ملايمت بيشتري با هواداران حرف زد و با حرف‌هايش آنها را اميدوار كرد. هر چند او هنوز بر مواضع قبلي خود مبني بر عذرخواهي كريمي تأكيد دارد و از آن كوتاه نيامده است:«در مورد كريمي عجله نكنيد. او بايد بداند عذرخواهي آدم را بزرگ مي‌كند و كسي با عذرخواهي كوچك نمي‌شود. با كريمي در ارتباطم و سعي مي‌كنم بهترين تصميم را بگيرم. كريمي بايد بيايد و در درفشي‌فر، همراه بازيكنان تمرين كند و با يك وحدت و همبستگي قدرت تيم را به همگان نشان دهد. پرسپوليس مال كريمي است و اجازه سوءاستفاده به هيچ‌كس را نمي‌دهم. با كريمي در تماس هستم تا كسي سوءاستفاده نكند.» 
  اما اين در حالي است كه بر كسي پوشيده نيست مانوئل هنوز با توهماتي كه در خصوص دخالت كرش در اين ماجرا دارد، بر مواضع قبلي خود است و از آن كوتاه نيامده و هنوز هم تأكيد دارد تا زماني كه او در تيم باشد، كريمي جايي در پرسپوليس ندارد. 
  البته طي روزهاي اخير، بازيكنان پرسپوليس و استيلي بارها براي پا درمياني نزد او رفته و سعي كرده‌اند نظر سرمربي پرتغالي تيم را براي بازگشت كاپيتان كريمي تغيير دهند و مشخص نيست با حرف‌هاي اخير رويانيان و استيلي، پيرمرد پرتغالي از حرف‌هاي خود كوتاه مي‌آيد يا خير. 
  دوشنبه اگر چه گفته شد كريمي براي مسافرت راهي شمال شده و همين مسئله جلسه‌اي را كه قرار بود بعد بازي با راه آهن تكليف او را روشن كند، لغو كرده است، اما از سويي ديگر هم شنيده مي‌شد كه مانوئل از برگزاري جلسه مشترك با علي كريمي خودداري كرده و راضي به حضور در اين جلسه نشده است و تلاش‌ها براي متقاعد كردن او همچنان ادامه دارد. با وجود اين مشخص نيست چگونه است كه رويانيان و استيلي از شنيدن خبرهاي خوش در آينده‌اي نزديك خبر مي‌دهند. 
  به هر حال ملاقات محمد رويانيان و علي كريمي به روز چهارشنبه (امروز)موكول شد و قرار است دو طرف با همديگر جلسه‌اي داشته باشند؛ جلسه‌اي كه شايد بدون مانوئل برگزار شود كه در اين صورت، نمي‌تواند نتيجه‌اي مطمئن و به معناي حل مشكلات كريمي با سرمربي باشد، چراكه پيش از اين نيز رويانيان جلسه‌اي با كريمي داشته كه از آن ناراضي هم نبوده اما مشكلات را حل نكرده، چراكه جلسه در واقع بدون حضور سرمربي برگزار شده بود و اين بار هم اگر جلسه بدون سرمربي برگزار شود. بايد ديد مي‌تواند هم نظر سرمربي را تامين كند وهم هواداراني را كه خواهان بازگشت كريمي هستند؟!

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • saeid

   عشق است داش علی.کو تا یه استقلالی کریمی شه!محاله

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.