• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اخبار سینما , فرهنگی و هنری » مستهجن ساز ضدانقلاب، مجوز گرفت!
  کد خبر : 873180

  مستهجن ساز ضدانقلاب، مجوز گرفت!

  مستهجن ساز ضدانقلاب، مجوز گرفت! Reviewed by Farnaz on Oct 24Rating: به نقل از کیهان، سال۸۹ بود که انتشار صحنه هایی از نمایش «هدا گابلر» واکنش های گسترده ای را برانگیخت. نمایشی که در آن به مفاهیمی هم چون، ترویج اباحه گری و لذت گرایی، ابتذال و عادی سازی چند همسری، اختلاط زن و مرد،…

  مستهجن ساز ضدانقلاب، مجوز گرفت! Reviewed by Farnaz on Oct 24Rating:

  به نقل از کیهان، سال۸۹ بود که انتشار صحنه هایی از نمایش «هدا گابلر» واکنش های گسترده ای را برانگیخت. نمایشی که در آن به مفاهیمی هم چون، ترویج اباحه گری و لذت گرایی، ابتذال و عادی سازی چند همسری، اختلاط زن و مرد، ارائه مضامین نیست گرایانه و ترویج نهیلیسم، استفاده از نمادهای یک فرقه انحرافی موسوم به «بردگی جنسی و فراماسونری» و دیگر اقدامات ضدارزشی، اشاره شده است.
  «وحید رهبانی» (کارگردان این نمایش) فارغ التحصیل از دانشگاه یورک در تورنتو کانادا، این نمایش را با بازی دوستان خود «لوون هفتوان» مقاله نویس نشریه اینترنتی «گذار» و «ساسان قهرمان» سردبیر همان نشریه به اجرا درآورد؛ نشریه ای که تحت حمایت مستقیم و همه جانبه موسسه آمریکایی «خانه آزادی» بوده و این روزها ارتباط «خانه آزادی» و نشریه «گذار» با سرویس جاسوسی آمریکا (سیا) مورد اعتراف دوست و دشمن است.
  نام وحید رهبانی در کنار نام های معلوم الحالی چون محسن مخملباف، شهرنوش پارسی پور، عباس میلانی و اسماعیل خویی؛ ذیل بیانیه ای دیده می شود که ۱۰ روز پس از برگزاری انتخابات باشکوه ۲۲ خرداد۱۳۸۸، نظام جمهوری اسلامی را «تهدیدی برای صلح جهانی» می خواند. اما داستان از این هم فراتر می رود؛ رهبانی در سال ۱۳۸۷ با نشریه «چکاوک هفته» به سردبیری «خسرو شمیرانی» (از اعضای فرقه ضاله بهائیت) به همکاری پرداخت. شمیرانی نیز در نشریه «هفته» چاپ کشور کانادا، سخن به مدح و ثنای رهبانی می گشاید و او را از بهترین کارگردانان تئاتر معرفی می کند!

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.