• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » رد درخواست رفع بازداشت مهدی هاشمی
  کد خبر : 872225

  رد درخواست رفع بازداشت مهدی هاشمی

  رد درخواست رفع بازداشت مهدی هاشمی Reviewed by Farnaz on Oct 23Rating: سیدمحمود علیزاده طباطبایی درباره آخرین وضعیت مهدی هاشمی گفت: به استناد بند (ه) ماده (3) قانون تشکیل دادگاه‌های عمومی و انقلاب، هر گاه متهم موجبات بازداشت را مرتفع ببیند، می‌تواند از بازرس درخواست رفع بازداشت کند.   وی افزود: برای بازداشت موقت یک…

  رد درخواست رفع بازداشت مهدی هاشمی Reviewed by Farnaz on Oct 23Rating:
  سیدمحمود علیزاده طباطبایی درباره آخرین وضعیت مهدی هاشمی گفت: به استناد بند (ه) ماده (3) قانون تشکیل دادگاه‌های عمومی و انقلاب، هر گاه متهم موجبات بازداشت را مرتفع ببیند، می‌تواند از بازرس درخواست رفع بازداشت کند.
   
  وی افزود: برای بازداشت موقت یک ماه زمان در نظر گرفته شده امروز یک‌ ماه از بازداشت مهدی گذشته و من مراجعه کردم تا تقاضای تبدیل قرار بازداشت وی به قرار وثیقه را ارائه دهم.
   
  «متاسفانه مسئولان دادسرا بر خلاف روال پذیرفته شده و بند (3) قانون حقوق شهروندی از پذیرش درخواستم خودداری کردند که این اقدام غیر قانونی است».
   
  وکیل مهدی هاشمی گفت: از نظر ما موجبات بازداشت مهدی که در ماده 32 قانون آئین دادرسی کیفری آمده، مرتفع شد نه بیم فرار و نه بیم تبانی و نه بیم امحای ادله وجود دارد.
   
  علیزاده طباطبایی افزود: مسئولان دادسرا می‌توانستند درخواستم را بگیرند ولی با آن مخالفت کنند تا ما هم بر اساس قانون عمل کنیم اما اصلاً به من اجازه ورود به دادسرا ندادند.
   
  وی در پایان تصریح کرد که درخواست خود را برای تبدیل قرار بازداشت موقت مهدی هاشمی به قرار وثیقه، از طریق پست سفارشی برای دادسرا ارسال خواهد کرد.
   
  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.