• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » تبلیغات روسپی خانه روی پیراهن های بازیکنان فوتبال ! + عکس
  کد خبر : 871035

  تبلیغات روسپی خانه روی پیراهن های بازیکنان فوتبال ! + عکس

  تبلیغات روسپی خانه روی پیراهن های بازیکنان فوتبال ! + عکسReviewed by Aryan on Oct 23Rating: در حالی که بحران اقتصادی یونان را فرا گرفته یک تیم فوتبال آماتور راه جدیدی را برای پرداخت صورتحساب ها و هزینه های تیم پیدا کرده و آن بهره گیری از کمک های مالی یک روسپی خانه است. البته…

  تبلیغات روسپی خانه روی پیراهن های بازیکنان فوتبال ! + عکسReviewed by Aryan on Oct 23Rating:

  در حالی که بحران اقتصادی یونان را فرا گرفته یک تیم فوتبال آماتور راه جدیدی را برای پرداخت صورتحساب ها و هزینه های تیم پیدا کرده و آن بهره گیری از کمک های مالی یک روسپی خانه است.

  البته اعضای این تیم که موسوم به “ووکه فالس لاریسا” است در عوض این کمک مالی، پیراهن هایی صورتی را بر تن می کنند که نام این روسپی خانه بر آن نقش بسته است.

  روسپیگری در یونان قانونی است و این گونه مراکز تحت مقررات دولتی فعالیت می کنند اما اینکه یک روسپی خانه حامی مالی یک تیم فوتبال باشد سوال برانگیز بوده و مخالفت هایی را برانگیخته است. برگزار کنندگان لیگ پوشیدن پیراهن های یادشده را در مسابقات ممنوع کرده اند زیرا آن را خلاف آرمان ورزش می دانند.

  اما مدیر این روسپی خانه نظر دیگری دارد:“چطور در ورزش، مراکز قمار و شرط بندی تبلیغ می شود؟ این مراکز چه کار می کنند؟ آیا آنها قمار نمی کنند؟ حال که ما می خواهیم از یک تیم حمایت مالی کنیم این مسئله آنها را آزار می دهد؟! به نظر من این دورویی است.”

  خانم آلوریدو برای پوشیدن پیراهن های تبلیغیش هزار یورو به بازیکنان پرداخته و به بازیکنان وعده های دیگری هم داده است.

  مدیر تیم می گوید:“خانم آلوریدو به بازیکنان وعده داده چنانچه در هر دیدار پیروز شوند شبی رویایی در مرکز او در انتظارشان خواهد بود. البته این هفته برنده نشدند و قرار به هفته بعد موکول شد.”

  در حالی که یونان ششمین سال رکود اقتصادی را طی می کند، دیگر تیم های محلی هم حامیان مالی جدیدی پیدا کرده اند. یکی از تیم ها تحت پوشش یک مرکز کفن و دفن اموات قرار گرفته، دیگری دست به دامن یک فروشگاه کباب شده و برخی دیگر هم به کارخانه مرباسازی و لبنیات متوسل شده اند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.