• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » احمدی نژاد برعكس خاتمي بي پروا بود
  کد خبر : 869901

  احمدی نژاد برعكس خاتمي بي پروا بود

  احمدی نژاد برعكس خاتمي بي پروا بود Reviewed by Farnaz on Oct 22Rating: حاشيه سازي رئيس جمهور در نامه نگاري علني به رئيس قوه قضائيه و اصرار بر بازديد از زندان اوين مورد استقبال محافل ضد انقلاب قرار گرفت.رسانه هاي بيگانه با آب و تاب فراوان اقدام اخير احمدي نژاد را منتشر كردند. در همين…

  احمدی نژاد برعكس خاتمي بي پروا بود Reviewed by Farnaz on Oct 22Rating:

  حاشيه سازي رئيس جمهور در نامه نگاري علني به رئيس قوه قضائيه و اصرار بر بازديد از زندان اوين مورد استقبال محافل ضد انقلاب قرار گرفت.
  رسانه هاي بيگانه با آب و تاب فراوان اقدام اخير احمدي نژاد را منتشر كردند. در همين حال آرش- س از همكاران صداي آمريكا با ستايش از اين اقدام نوشت: با اين نامه احمدي نژاد متوجه شدم كه بعد از ۷ سال پاستورنشيني ياد گرفته چگونه از اختياراتش[!؟] استفاده كند، چيزي كه خيلي ها از آن غافل بودند. شايد از اين پست[مطلب] من تعجب كنيد اما بگذاريد توضيح بدهم. سال پيش همين موقع ها ويژه نامه خاتون در روزنامه ايران به جنجالي تبديل شد كه عاقبت جوانفكر مشاور احمدي نژاد زنداني شد.

  وي با عقده گشايي و متهم كردن احمدي نژاد به تقلب مي افزايد: احمدي نژاد نه در تير ۸۴ و نه در خرداد ۸۸ منتخب ملت نبود[!] و سپاه و بسيج او را هل دادند تا پيروز شود. اما او برعكس خاتمي بي پروا بود. توجه كنيد، اصلا قصد مقايسه اين دو را ندارم و همچنين قصد ندارم به خاتمي سركوفت بزنم… احمدي نژاد هرچه بود و هست ياد گرفته چطور جلوي حاكميت بايستد[!؟] اما در زمان خاتمي خيلي از اين اتفاق ها افتاد و حتي يك اخطار قانون اساسي نداد، به همين سادگي.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.