• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » ورود زودهنگام به انتخابات پیامد منفی دارد
  کد خبر : 869711

  ورود زودهنگام به انتخابات پیامد منفی دارد

  ورود زودهنگام به انتخابات پیامد منفی دارد Reviewed by Farnaz on Oct 22Rating: حسین گروسی نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ورود زودهنگام به انتخابات ریاست‌جمهوری فضای کشور را متشنج می‌کند، اظهار داشت: شرایط اقتصادی کشور اجازه ورود زودهنگام به انتخابات را نمی‌دهد بنابراین افرادی که قصد کاندیداتوری دارند باید مراقب باشند. وی…

  ورود زودهنگام به انتخابات پیامد منفی دارد Reviewed by Farnaz on Oct 22Rating:

  حسین گروسی نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ورود زودهنگام به انتخابات ریاست‌جمهوری فضای کشور را متشنج می‌کند، اظهار داشت: شرایط اقتصادی کشور اجازه ورود زودهنگام به انتخابات را نمی‌دهد بنابراین افرادی که قصد کاندیداتوری دارند باید مراقب باشند.

  وی با بیان اینکه ورود زودهنگام به انتخابات پیامدهای منفی اقتصادی به همراه دارد، افزود: جنجال سیاسی زمینه ناآرامی اقتصادی را فراهم می‌کند چراکه مسئولان برای حل مشکلات اقتصادی نیاز به تمرکز دارند و جنجال سیاسی تمرکز مسئولان را مورد هدف قرار می‌دهد.

  نماینده مردم شهریار با بیان اینکه هشدار مقام معظم رهبری برای پرهیز ارز ورود زودهنگام به انتخابات راهبردی و واقع‌بینانه بود، تاکید کرد: قانون زمان ورود به انتخابات را مشخص کرده است و این زمان مشخص شده قانونی برای نامزدهای انتخابات باید فصل الخطاب باشد.

  گروسی در پایان گفت: افرادی که ورود زودهنگام به انتخابات داشته باشند با واکنش منفی مردم مواجه خواهند شد چرا که مردم ورود زودهنگام به انتخابات را دلسوزی برای کشور تلقی نمی‌کنند.

   

   
  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.