• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » میثاقیان باید نصرتی و رضایی اعدام کنید!
  کد خبر : 86895

  میثاقیان باید نصرتی و رضایی اعدام کنید!

  میثاقیان باید نصرتی و رضایی اعدام کنید!Reviewed by Aryan on Nov 5Rating: حرکت زننده محمد نصرتی و شیث رضایی حالا باعث شده تا اکبر میثاقیان هم نسبت به شادی غیراخلاقی این بازیکنان واکنش نشان دهد. اکبر میثاقیان که یکی از مربیان رسانه‌ای فوتبال ایران محسوب می‌شود در واکنش به شادی غیر ورزشی نصرتی و رضایی…

  میثاقیان باید نصرتی و رضایی اعدام کنید!Reviewed by Aryan on Nov 5Rating:

  حرکت زننده محمد نصرتی و شیث رضایی حالا باعث شده تا اکبر میثاقیان هم نسبت به شادی غیراخلاقی این بازیکنان واکنش نشان دهد. اکبر میثاقیان که یکی از مربیان رسانه‌ای فوتبال ایران محسوب می‌شود در واکنش به شادی غیر ورزشی نصرتی و رضایی گفت: «واقعا متاسفم، موهایم را در فوتبال سفید کرده‌ام اما تا به حال ندیده‌ام که این‌طوری خوشحالی کنند!»
  میثاقیان ادامه داد: «این بازیکنان باید تنبیه شوند. ما عادت کرده‌ایم که در چنین مواقعی بگوییم لطفا بزرگنمایی نکنید. در صورتی که این کار خودش همین اندازه زشت است و من از اینکه فوتبال ما به اینجا رسیده واقعا متاسفم.»
  میثاقیان در ادامه به شوک‌های خودش اشاره و تاکید کرد: «من چند تا شوک ساده به بازیکنانم وارد کردم آن همه حرف و حدیث درست شد. اگر طبق قانونی که با من رفتار کردند بخواهند این بازیکنان را مجازات کنند حتما باید اینها را اعدام کنند!»
  میثاقیان البته از حرف های خود برگشت و با اشاره به فشارهای روانی بازیکنان پرسپولیس گفت: «با همه این حرف‌ها باید بپذیریم که بازیکنان پرسپولیس خیلی تحت فشار بودند. آن قدر تحت فشار قرار گرفتند که مجبور شدند این طوری خوشحالی کنند! کار درستی نبود اما بهتر است این را هم فراموش کنیم و به آنها فرصت بدهیم که خودشان را اصلاح کنند.»

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.