• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » جزئيات قرارداد کريمي با پرسپوليس لو رفت
  کد خبر : 867805

  جزئيات قرارداد کريمي با پرسپوليس لو رفت

  جزئيات قرارداد کريمي با پرسپوليس لو رفت Reviewed by Farnaz on Oct 21Rating: بحث قرارداد کريمي با پرسپوليس در سال‌هاي گذشته همواره مبهم بوده است. در سال های گذشته شايعات زيادي درباره قرارداد 900 ميليوني علي کريمي با قرمزها به ميان آمد. جالب اين‌جاست که نه حبيب کاشاني، مدير وقت پرسپوليس و نه خود کريمی…

  جزئيات قرارداد کريمي با پرسپوليس لو رفت Reviewed by Farnaz on Oct 21Rating:

  بحث قرارداد کريمي با پرسپوليس در سال‌هاي گذشته همواره مبهم بوده است. در سال های گذشته شايعات زيادي درباره قرارداد 900 ميليوني علي کريمي با قرمزها به ميان آمد. جالب اين‌جاست که نه حبيب کاشاني، مدير وقت پرسپوليس و نه خود کريمی هيچ‌گاه اين شايعات را تکذيب نکردند.

  در ابتداي فصل جاري نيز شنيده مي‌شد علي کريمي سنگين‌ترين قرارداد را با پرسپوليس امضا کرده است. از جلسه او و رويانيان اين شايعه به بيرون درز کرد که کريمي گفته: «وقتي به آقاي … يک ميليارد و 300 ميليون پول مي‌دهيد، من نبايد بيشتر از او بگيرم؟!» اما اين دقيقا عکس حرف‌هايي است که کريمي پس از بازي کره‌جنوبي به زبان آورد. ولي آيا قرارداد کريمي با پرسپوليس سفيد امضا شده است؟!

  * رقم قرارداد کريمي با پرسپوليس لو رفت
  قرارداد کريمي با پرسپوليس براي فصل جاري، نزديک به 1.5 ميليارد تومان، ارزش دارد! اين خبري است که از باشگاه به بيرون درز کرده است. در حالي که مسئولان پرسپوليس در اين مدت سعي کرده‌اند درباره رقم دقيق قرارداد او حرفي نزنند، تنها به کد دادن بسنده کرده‌اند.

  رويانيان چندي پيش گفت، 2 برابر قرارداد سال گذشته را به کريمي پرداخت کرده‌اند. اين جمله نشان مي‌دهد يا کريمي زير 900 ميليون گرفته بود و يا اين‌که رقم قراردادش حتي از 1.5 ميليارد تومان نيز بالاتر است! زماني‌که جادوگر از عجمان پيشنهادي يک ميليون دلاري داشت، دلار در بازار تهران 1200 تومان بود. او در آن زمان نهايتا 40 درصد از قرارداد خود را دريافت مي‌کرد و مابقي رقم قرارداد نيز در گراني‌ها، به دستش مي‌رسيد!

  بي‌شک قرارداد کريمي با عجمان مي‌توانست براي او خوب باشد ولي اگر شنيده‌ها از باشگاه پرسپوليس صحت داشته باشد، رقم 1.5 ميليارد تومان نيز براي او رقم بسيار خوبي خواهد بود چراکه بي‌شک هزينه زندگي در امارات بيشتر از تهران است.

  * ماجراي پاداش چه بود؟!
  اما اين تنها خبر رسيده نيست. به گزارش منابع موثق خبري، محمد رويانيان در ابتداي فصل، به يکي از نزديکان کريمي چکي به عنوان پاداش داده است! در ابتداي فصل و زماني که 2 طرف پاي ميز مذاکره نشسته بودند، رويانيان شرط مي‌گذارد که کريمي با مصاحبه‌ها و رفتارهاي خود جو تيم را به هم نريزد.

  حتي به يکي از نزديکان کريمي که در جلسه نيز حاضر بود، چکي به ارزش 700 ميليون تومان مي‌دهد و مي‌گويد: «اين چک تنها در روزي نقد مي‌شود که پرسپوليس با کريمي قهرمان ليگ برتر شود!»

  هنوز نيز اين چک در دست دوست نزديک کريمي است ولي کسي نمي‌تواند آن را نقد کند! مگر اين که پرسپوليس با کريمي قهرمان شود و اين رقم، به جادوگر برسد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.