• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , حوادث » نقشه زن برای قتل خواستگارش
  کد خبر : 867775

  نقشه زن برای قتل خواستگارش

  نقشه زن برای قتل خواستگارش Reviewed by Farnaz on Oct 21Rating: انعکاس نوشت: ساعت سه بامداد ۲۵ مهر امسالاز طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ، وقوع یک درگیری در خیابان ازگل ـ خیابان صدرنژاد در بلوک سوم یک مجتمع مسکونی به کلانتری۱۶۴ قائم اعلام شد .   با حضور مأموران کلانتری و انجام بررسی…

  نقشه زن برای قتل خواستگارش Reviewed by Farnaz on Oct 21Rating:

  انعکاس نوشت: ساعت سه بامداد ۲۵ مهر امسالاز طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ، وقوع یک درگیری در خیابان ازگل ـ خیابان صدرنژاد در بلوک سوم یک مجتمع مسکونی به کلانتری۱۶۴ قائم اعلام شد .

   

  با حضور مأموران کلانتری و انجام بررسی های اولیه جسد فردی به نام “داریوش . ص” ۳۴ ساله در داخل واحد ۱۳ مجتمع کشف شد که در تحقیقات اولیه از افراد حاضر در منزل – دو مرد و یک زن – این افراد مدعی شدند که متوفی تعادل خود را از دست داده و به علت اصابت سر به زمین فوت کرده است .

   

  با اعلام خبر “فوت مشکوک” به قاضی کشیک ویژه قتل و پلیس آگاهی ، عوامل تشخیص هویت و تیم بررسی صحنه اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر و در بازرسی از محل ، علاوه بر کشف موادمخدر از نوع شیشه و همچنین مشروبات الکلی موفق به کشف ملحفه خونی در کمد چوبی یکی از اتاق ها شدند .

   

  با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “فوت مشکوک” و اظهارات همسایگان در خصوص درگیری متوفی با افراد حاضر در واحد ۱۳ ، پرونده به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران و جهت انجام تحقیقات تخصصی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .
  با انتقال “نسرین . م” ۴۳ ساله ، “احد . ح” ۶۰ ساله و “حمید . ک” ۲۵ ساله به اداره دهم ، هر سه نفر در اظهارات اولیه منکر هرگونه جنایت شده و همچنان مدعی مرگ متوفی به علت اصابت سر وی به زمین بودند اما با اعلام نظریه پزشکی قانونی مبنی بر اعلام علت مرگ به علت “خفگی ناشی از انسداد مجاری تنفسی” ، کاراگاهان با اطمینان از وقوع جنایت به تحقیق از متهمان پرداخته و سرانجام هر سه نفر به ارتکاب جنایت اعتراف کردند .

   

  “نسرین . م” در اظهارات خود به کارآگاهان گفت : اوایل سال جاری با داریوش و در داخل یک میهمانی آشنا شدم . بعد از چند ماه ، داریوش به من پیشنهاد ازدواج داد و این در حالی بود که در طی این مدت متوجه شده بودم که او بیکار است و هیچ درآمدی ندارد . حتی هزینه مخارج خود را نیز از من دریافت می کرد و چندین بار نیز مرا در برابر دوستانم مورد ضرب و شتم قرار داده بود . به همین علت من به وی پاسخ منفی دادم اما او همچنان با تماس های تلفنی مکرر ، درخواست خود را تکرار می کرد .

  نسرین در ادامه اظهارات خود به کارآگاهان گفت : شب حادثه ، در حالیکه احد و حمید به خانه من آمده و در حال کشیدن شیشه و خوردن مشروب بودند ، تلفن منزل چندین بار زنگ خورد که در یکی از این دفعات ، حمید گوشی تلفن خانه را برداشت و در پشت تلفن با داریوش ، درگیری لفظی پیدا کرد . پس از قطع شدن تلفن ، برای احد و حمید توضیح دادم که چگونه داریوش برای من ایجاد مزاحمت می کند. تصمیم گرفتیم تا داریوش را ادب کرده تا بفهمد که من هم کسی را دارم و تنها نیستم . به همین علت و به پیشنهاد من ، هر سه نفر سوار ماشین شده و به سمت منزل پدری داریوش در کرج رفتیم .

  پس از رسیدن به در منزل پدر داریوش ، چندین بار زنگ خانه را زدیم اما کسی در را باز نکرد . در همین زمان متوجه پارک خودرو ۲۰۶ متعلق به برادر داریوش در مقابل خانه شدم. حمید با چوبی که از داخل خانه من برداشته بود اقدام به شکستن شیشه عقب خودرو ۲۰۶ برادر داریوش کرد . در آخرین لحظات و در هنگام سوار شدن ما به ماشین ، داریوش از خانه خارج شد و ضمن فحاشی ، با صدای بلند تهدید کرد که خانه را بر روی سرم خراب می کند . پس از بازگشت به خانه تصمیم داشتم تا چند روزی در خانه نباشم و می خواستم به منزل احد بروم . در حالیکه در حال جمع کردن وسایل شخصی خود بودم ، ناگهان چندین ضربه لگد به همراه فریادهای داریوش به در آپارتمان خورد و پس از شکسته شدن در ، داریوش در حالیکه کمربند و قفل فرمان در دست داشت ، وارد خانه شد و مرا به باد کتک گرفت که حمید از پشت سر او را گرفت و با یکدیگر گلاویز شدند . ناگهان مقتول بر روی افتاد و از ناحیه ابرو دچار خونریزی شد . حمید ، لباس داریوش را به روی سر او کشید و باعث شد تا او قادر به دیدن جایی نشود . در همین لحظه ، حمید پس از کوبیدن داریوش به زمین ، در پشت او نشست و با کشیدن لباس به دور گردن داریوش او را خفه کرد . هنوز دقایقی از مرگ داریوش نگذشته بود که ناگهان متوجه حضور مأموران در محل شدیم و پس از آن نیز دستگیر شدیم .

   

  “حمید” در اعترافات مشابه ، با تأیید اظهارات نسرین به ارتکاب جنایت اعتراف کرد اما “احد” با وجود اعتراف به مصرف موادمخدر و شرب خمر و همچنین حضور در محل جنایت اظهار داشت که در ارتکاب جنایت و مرگ مقتول هیچ نقش و دخالتی نداشته است .

   

  خانواده مقتول نیز پس از حضور در اداره دهم ، به کارآگاهان اظهار داشتند : در همان شبی که مرگ داریوش اتفاق افتاد ، در حدود ساعت ۱۲ شب چند نفر با یک دستگاه خودرو ۲۰۶ تیره رنگ به مقابل در منزل ما در کرج آمده و پس از تخریب شیشه عقب خودروی برادر داریوش از محل متواری شدند . داریوش پس از مشاهده خودرو ۲۰۶ ، به تعقیب آنها رفت که روز بعد خبر مرگ او را به ما اطلاع دادند .

   

  سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده – معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ – در ادامه اعلام این خبر گفت : در تحقیقات انجام شده از محل جنایت مشخص شد که متهم زن این پرونده از حدود چهار ماه پیش نسبت به اجاره این محل اقدام و در حالیکه به تنهایی زندگی می کرده ، متأسفانه این محل را به مرکزی برای مصرف مشروبات الکلی و استعمال موادمخدر تبدیل کرده بود که تردد و رفت و آمدهای زیاد افراد مختلف به منزل این شخص زمینه اعتراض های مکرر همسایگان و اهالی مجتمع را ایجاد کرده بود .

   

  وی در پایان این خبر گفت : با توجه به اعترافات متهمان و به دستور بازپرس پرونده ، برای هر سه متهم پرونده و جهت انجام تحقیقات تکمیلی قرار بازداشت موقت صادر و متهمان در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته اند .

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.