• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » واکنش معاون احمدی نژاد به قرائتی
  کد خبر : 866987

  واکنش معاون احمدی نژاد به قرائتی

  واکنش معاون احمدی نژاد به قرائتی Reviewed by Farnaz on Oct 21Rating: در هر ازدواجی دختر باید اجازه پدر داشته باشد و ازدواج موقت هم نمی‌تواند بدون اجازه پدر باشد. وی همچنین با اشاره به صحبت‌های فیاض درباره اینکه قصد زوجیت باعث حلیت می‌شود، خاطر نشان کرد: این مطلب درست است یعنی قصد ازدواج و…

  واکنش معاون احمدی نژاد به قرائتی Reviewed by Farnaz on Oct 21Rating:

  در هر ازدواجی دختر باید اجازه پدر داشته باشد و ازدواج موقت هم نمی‌تواند بدون اجازه پدر باشد.

  وی همچنین با اشاره به صحبت‌های فیاض درباره اینکه قصد زوجیت باعث حلیت می‌شود، خاطر نشان کرد: این مطلب درست است یعنی قصد ازدواج و رضایت باید وجود داشته باشد تا خطبه عقد جاری شود و بدون خطبه درست نیست.

  معاون امور خانواده نهاد ریاست‌جمهوری با بیان اینکه ازدواج موقت یک دستور دینی است، تصریح کرد: این مسئله قابل رد کردن نیست و اگر آنطور که اسلام نگاه می‌کند صورت گیرد مشکلی هم ندارد، چون هم تعداد خانم‌ها از آقایان بیشتر است و هم اینکه عوامل محیطی و آسیب‌ها بیشتر گریبان‌گیر آقایان است.

  وی افزود: برخی از خانم‌های بیوه و یا افرادی که به دلیلی از همسر خود جدا شدند اما با توجه به مشکلات خاص خود، امکان ازدواج مجدد را ندارند. اسلام برای پیشگیری از مشکلات، ازدواج موقت را قرار داده است اما ازدواج موقت هم شرایطی دارد.

  سجادی با بیان اینکه ازدواج موقت راه‌حل مقطعی است که تنها در مقطع خاص مشکل را حل می‌کند، اظهار کرد: در دستورت اسلام تاکید شده که اگر مرد نمی‌تواند عدالت را رعایت کند نباید همسر دیگری را اختیار کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.