• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » پشت پرده برکناری یارغار حسین رضازاده!
  کد خبر : 865542

  پشت پرده برکناری یارغار حسین رضازاده!

  پشت پرده برکناری یارغار حسین رضازاده! Reviewed by Farnaz on Oct 20Rating: طی روزهای اخیر بحث بدون دبیر ماندن فدراسیون وزنه برداری به ریاست حسین رضازاده داغ شده و با توجه به نزدیکی مجمع عمومی این فدراسیون، بحث چگونگی برگزاری این مجمع بدون دبیر فدراسیون مطرح است. به گزارش جهان، حسین رضازاده اخیرا در پاسخ…

  پشت پرده برکناری یارغار حسین رضازاده! Reviewed by Farnaz on Oct 20Rating:
  طی روزهای اخیر بحث بدون دبیر ماندن فدراسیون وزنه برداری به ریاست حسین رضازاده داغ شده و با توجه به نزدیکی مجمع عمومی این فدراسیون، بحث چگونگی برگزاری این مجمع بدون دبیر فدراسیون مطرح است.

  به گزارش جهان، حسین رضازاده اخیرا در پاسخ به این سوال که چرا داراب ریاحی یار غار وی طی ماههای گذشته ناگهان کنار رفت و حتی پاسخگوی سوالات درباره علل کناره گیری اش نشد، گفته است که این فرد بازنشسته شده و خودش خواسته است در فدراسیون نباشد اما برخی منابع آگاه و نزدیک به فدارسیون وزنه برداری، این موضوع را تکذیب می کنند و علل دیگری را در پس این اتفاق مستتر می دانند.

  حسین رضازاده در تلاش است تا با طبیعی جلوه دادن کنار رفتن داراب ریاحی بهانه به دست حاشیه سازان ندهد ولی خود او می داند که توجیه اخیرش درباره این اتفاق پذیرفتنی نیست.

  یک منبع آگاه با اشاره دلایل کنار رفتن داراب ریاحی از فدراسیون وزنه برداری، رد پای یک مخالف را برجسته دانست و گفت:« یکی از مخالفان حسین رضازاده که سالها در فدراسیون وزنه برداری فعالیت داشته و از نفوذ قابل توجهی نیز در داخل و خارج برخوردار است، با فعالیت گسترده علیه دبیر فدراسیون و طرح موضوعاتی درباره وی سعی داشت از این راه رضازاده را تحت فشار قرار دهد که همین مسئله دلیل شد تا رضازاده برای جلوگیری از حواشی قید دبیر خود را بزند!»

  در عین حال خبر می رسد که هم رضازاده و ریاحی علاقه ای به باز کردن اصل ماجرا در رسانه ها ندارند و سکوت آنان طی این مدت نیز به همین دلیل بوده است.

   
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.