• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » دايي:کسي که مسخره‌ام کردسربازفراري است
  کد خبر : 865510

  دايي:کسي که مسخره‌ام کردسربازفراري است

  دايي:کسي که مسخره‌ام کردسربازفراري است Reviewed by Farnaz on Oct 20Rating: به نقل از ايسنا، علي دايي سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن در نشست خبري پيش از بازي با پرسپوليس تهران، بيان کرد: قبل از هر چيز پيروزي غرور آفرين تيم ملي برابر کره را به همه تبريک مي گويم. اين بازي يکي از بهترين بازي‌هاي…

  دايي:کسي که مسخره‌ام کردسربازفراري است Reviewed by Farnaz on Oct 20Rating:

  به نقل از ايسنا، علي دايي سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن در نشست خبري پيش از بازي با پرسپوليس تهران، بيان کرد: قبل از هر چيز پيروزي غرور آفرين تيم ملي برابر کره را به همه تبريک مي گويم. اين بازي يکي از بهترين بازي‌هاي تيم ملي و مخصوصا در نيمه دوم بود که برد پر ارزشي به دست آمد.

  وي ادامه داد: درباره پرسپوليس هم گفتن ندارد. اين تيم هميشه بزرگ بوده، هست و خواهد بود. دچار نوسانات شده، اما مطمئنم که بهتر مي‌شود. پرسپوليس در دو بازي آخرش نشان داده که رو به جلو حرکت مي‌کند و ما بازي سختي مقابل اين تيم خواهيم داشت. اگر سه امتياز بازي را کسب کنيم به صدر جدول مي‌رسيم. به همين دليل به دنبال برد خواهيم بود، تمرينات خوبي را انجام داده‌ايم و اميدوارم که خدا حق را به حقدار بدهد و هر تيمي که بهتر بازي مي‌کند پيروز شود.

  سرمربي راه‌آهن در ادامه با بيان اين که اما و اگر در اين بازي زياد است، افزود: خدا را شکر مي‌کنم که تاکنون نتيجه‌ بدي نگرفته‌ايم. امکانات و اردوهاي خوبي که باشگاه در اختيارمان قرار داده باعث شده تيم از هر لحاظ آماده شود و ما روز به روز بهتر مي شويم. مطمئنا اگر اتفاقي نيفتد امسال حرف‌هاي زيادي براي گفتن خواهيم داشت. به هر حال بازي فردا دشوار است و ما به نتايج هفته‌هاي اول پرسپوليس نگاه نمي‌کنيم و ملاک‌مان دو بازي آخر اين تيم مخصوص بازي‌شان مقابل نفت تهران است. پرسپوليس در اين بازي عالي بود و اگر بدشانسي نداشت پيروز مي‌شد. ما با تيم بزرگي بازي مي‌کنيم و با بازيکنان بزرگي روبرو هستيم. به همين دليل حواسمان را بايد جمع کنيم تا نکات فني را به خوبي اجرا کنيم. مطمئنا اگر اشتباه داشته باشيم به ضررمان تمام مي‌شود.

  دايي ادامه داد: ما يک بازي عقب افتاده‌ هم داريم و اگر پرسپوليس را ببريم شرايط بهتري خواهيم داشت. ما بايد از موقعيت‌ها استفاده کنيم. بازيکنانم شايستگي اين را دارند که جزو سه تيم اول جدول باشند. هر روز سخت کار مي‌کنيم و سعي مي‌کنيم که بازي به بازي بهتر شويم و هر بازي را به چشم فينال مي‌بينيم.

  وي همچنين درباره بازيکنان مصدومش در اين بازي و همچنين نبودن علي کريمي در اين ديدار، توضيح داد: مهدي زارعي يکي از بهترين بازيکنانم است. اما متاسفانه اين بازيکن را در اختيار نخواهم داشت، مطمئنا ما در اين بازي ضربه بيشتري مي خوريم. اما پرسپوليس آنقدر کهکشاني است که با نبود چند بازيکن تغييري پيدا نمي‌کند. مهدي بازيکن بزرگي است، اما در دو هفته‌ اخير او را در تيم نداشتيم و سعي کرديم که جاي خالي‌اش را با ساير بازيکنان پر کنيم. در آن طرف پرسپوليس آنقدر مهره روي نيمکت دارد که برايش تفاوتي ندارد. پرسپوليس روند رو به رشدي را پيدا کرده است و من آرزو مي‌کنم به جز ما جلوي تمام رقيبانش موفق باشد.

  سرمربي راه‌آهن همچنين درباره مطالباتش از پرسپوليس، گفت: با توجه به تورم اقتصادي در کشور ارزش طلبم از پرسپوليس يک سوم شده. الان يک سال است که از پرسپوليس رفته‌ام، اما هنوز از اين باشگاه طلب دارم، اين در حالي است که برخي از مربيان با آقايان رابطه خوبي دارند پولشان را گرفتند و رفتند، اما ما که حرفي نزديم منتظريم. متاسفانه آدم زماني که ساکت مي ماند به حقش نمي رسد، الان مجبورم اگر تا آخر هفته‌ پولم را ندهند به کميته‌ انضباطي شکايت کنم و حقم را بگيرم.

  وي همچنين در پاسخ به اين پرسش که تعطيلات ليگ به ضرر راه‌آهن شد يا به نفع‌اش؟ عنوان کرد: براي ما فرقي نمي‌کند. پرسپوليس شرايط بهتري از ما داشت. آنها دو ماه زودتر از ما شروع کردند و بازيکنانش دور هم بودند. با اين حال من دوست دارم تمام حريفانم با تمام قوا جلوي ما حاضر شوند. من فکر نمي‌کنم که بازيکنان پرسپوليس با يک هفته نبودن عقب بيفتند. آنها از همه تيم‌ها زمان بيشتري داشتند و به هيچ عنوان اين مساله نمي‌تواند تاثيرگذار باشد.

  سرمربي راه‌آهن در پاسخ به اين پرسش که آيا اگر خودش در پرسپوليس بود، باز هم اين حرف را مي‌زد؟ گفت: فرقي نمي‌کند. باز هم ديدگاه همين بود. مگر من در تيم‌هايي نبودم که بازيکن ملي‌پوش داشتند. ما براي سربلندي تيم کار مي‌کنيم و تمام سعي مان اين است تا بازيکنانمان در سطح ملي بازي کنند، چون باعث غرور همه ماست. به هر حال نظر سرمربي تيم ملي اين است که از راه‌آهن بازيکن دعوت نکند و من نمي‌توانم به او بگويم که حتما از تيم ما بازيکن بردار. شما به جايگاه راه‌آهن در جدول نگاه کنيد. تمام سعي مان اين است که به تيم ملي بازيکن بدهيم، اما اين که سرمربي‌اش نمي‌خواهد بايد حق را به او داد. در اردوي کيش من پنج بازيکن خوبم را نداشتم. حال چه فرقي مي‌کند که اين بازيکن در تيم ملي بوده است يا مصدوم. من آن را در اختيار نداشتم. نمي‌دانم شما با طرح اين پرسش به دنبال چه برداشتي هستيد. يادمان نرود که بازيکنان پرسپوليس در تعطيلات براي تيم ملي بازي کردند و تمريناتشان براي انجام بازي بزرگ با کره بود و با کسب برد از لحاظ روحي آماده‌اند. ما بازيکنان آنچناني نداريم که پول آن چناني هم به آنها داده باشيم. مجموع پرداخت‌هايمان به بازيکنان شايد يک سوم يا يک چهارم هزينه پرسپوليس نباشد، اما به اعتقادم برنامه‌ريزي درست مهم است و خدا را شکر مي‌کنيم که کمي نشان داده‌ايم درست کار کرديم.

  علي دايي در ادامه نشست خبري درباره سوال خبرنگاري درباره برنامه‌هاي طنز مجريان که حرکات او را به نمايش مي‌گذارند، گفت: به هر حال بزرگ بودن چنين تبعاتي هم دارد، مخصوصا در مملکتي که به دنبال چنين مسايلي هستند. به اعتقادم مملکت ما آنقدر مشکل دارد که بايد به آن برسيم. بعضي‌ها چشم ديدن بزرگان را ندارند و براي فرد شناخته شده اي مثل من از اين کارها وجود دارد و من ناراحت نمي شوم. بزرگان تاوان‌هايي دارند که بايد داد، مخصوصا در اين مملکت. وقتي‌ يکسري مسايل ساده را حل نمي‌کنند، نبايد انتظاري داشت، به نظرم طنز با مسخره کردن فرق مي‌کند. طنز بايد مردم را بخنداند نه اين که لودگي و تمسخر باشد، به هر حال وقتي قانون نيست نمي‌شود کاري کرد، البته مي شود کاري کرد، اما وقتش نيست، من اگر وقتم را براي حرف آدم‌هاي احمق و لوده صرف کنم از زندگي مي‌مانم.

  وي در ادامه با اشاره به اين که فردي که او را به تمسخر گرفته سرباز فراري است، افزود: اگر وارد زندگي شخصي اين آدم شويم مي بينيم که وجودش براي جامعه ضرر است. او سرباز فراري است. وقتي نيروي انتظامي نمي‌تواند اين آقا را به خدمت بگيرد، من علي دايي چه کار مي‌توانم کنم. بگذاريد خودشان با چنين برنامه‌هاي حال کنند. بعضي موقع‌ها از سايه خودمان هم مي ترسيم. اين کارها امروزه رواج پيدا کرده است. به هر حال يکي از اين آقايان سرباز است و شما مي دانيد که کجا برنامه اجرا مي‌کند، پس چرا تا به حال او را بازداشت نکرده‌ايد. سربازي فقط براي قشر محروم است؟ در ضمن من که ليسانس هم گرفته‌ام به سربازي رفته ام. در مجموع نمي‌شود به اين مسايل جواب داد و جوابش را بايد از مسئولان بگيريد نه من.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.