• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » مقایسه دوره ریاست جمهوری خاتمی و احمدی نژاد
  کد خبر : 864870

  مقایسه دوره ریاست جمهوری خاتمی و احمدی نژاد

  مقایسه دوره ریاست جمهوری خاتمی و احمدی نژادReviewed by Farnaz on Oct 20Rating: حجت الاسلام رسول منتجب نیا درباره اتهام اصلاح طلبان و نقش آنان در فتنه 88 که همسویی به غرب و تلاش برای براندازی بود و نیز اتهام حرکت خلاف تاکیدات رهبر معظم انقلاب ادعا کرد: ما اصلاح طلبان ریش سفیدتر مدعی هستیم…

  مقایسه دوره ریاست جمهوری خاتمی و احمدی نژادReviewed by Farnaz on Oct 20Rating:

  حجت الاسلام رسول منتجب نیا درباره اتهام اصلاح طلبان و نقش آنان در فتنه 88 که همسویی به غرب و تلاش برای براندازی بود و نیز اتهام حرکت خلاف تاکیدات رهبر معظم انقلاب ادعا کرد: ما اصلاح طلبان ریش سفیدتر مدعی هستیم بیشترین تبعیت و احترام را ما به شخص رهبری گذاشته ایم!

  وی تصریح کرد: این شیوه و منش اصلاح طلبان بوده و هست، نه بچه ای که در یک جایی کاری کرده است.

  وی گفت: تا قبل از رحلت حضرت امام ما در مجمع روحانیون مبارز با آیت الله خامنه ای رقابت سیاسی داشتیم ولی بعد از آن دیگر اینگونه نبود.

  منتجب نیا تصریح کرد: ما همیشه حرمت مقام معظم رهبری را حفظ کرده ایم و تبعیت ایشان را لازم دانسته ایم هرچند برخی اوقات سئوال و نظر دیگری داشته ایم.

  وی در ادامه به مقایسه دوره ریاست جمهوری آقایان خاتمی و احمدی نژاد پرداخته اما بدون اشاره به رویکرد سیاسی افراطی، فرهنگ لیبرالی و خط منفعل هسته ای دولت اصلاحات که با نارضایتی رهبر انقلاب همراه بود، گفته است: در 8سال دوره ریاست جمهوری آقای خاتمی یک کلمه، جمله یا گام کوچک خلاف نظر رهبری وجود نداشت؛ آقای خاتمی هر هفته روزهای دوشنبه خدمت آقا می رفت و در بسیاری از موراد پس از جلسه نظراتش تغییر می کرد. ایشان در آن موارد حتی یک مورد دهن کنجی، قهر و غیظ نداشت و نظر رهبر انقلاب برای ایشان حجت بود.

  منتجب نیا ضمن مرور خاطراتی درباره تبعیت جریان اصلاحات از نظرات آیت الله خامنه ای گفت: در انتخابات دور چهارم مجلس علی رغم اینکه می دانستیم مجمع روحانیون مبارز شکست می خورد اما بنا بر دستور مقام معظم رهبری وارد صحنه شدیم و در انتخابات شرکت کردیم.

  ادعای جالب منتجب نیا در حالی است که رهبر انقلاب در جریان فتنه 88 بارها از فعالان و سران اصلاح طلب خواستند راه و مسیر خود را از جریان فتنه و براندازان جدا کنند اما آنان از ترس فشار افراطیون و اپوزیسیون هرگز تن به این کار ندادند و حتی هنوز هم به صراحت از فتنه گران و سران فتنه اعلام برائت نکرده اند.

  وی در بخش دیگری از این گفت و گو از انتقادات افکار عمومی به رویکرد سیاسی اصلاح طلبان – یکی به میخ یکی به نعل – ابراز نارضایتی کرده و در سخنانی جالب گفته است: بعد از انتخابات 88 به کرات گفتیم حرمت ها باید حفظ شود حتی به کسی اجازه نمی دهیم به آقای احمدی نژاد که رئیس جمهور است توهین کند.

  منبع: صراط

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.