• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » انتظار برای پروازی که وجود نداشت!
  کد خبر : 86267

  انتظار برای پروازی که وجود نداشت!

  انتظار برای پروازی که وجود نداشت!Reviewed by Farnaz on Nov 5Rating:  ۱۹۹ نفر که قرار بود پس از عزیمت به سوریه عازم مکه شوند در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد متوجه شدند که چنین پروازی وجود ندارد و آن‌ها مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند. چند روز قبل تعداد زیادی از افرادی که با پرداخت مبالغ…

  انتظار برای پروازی که وجود نداشت!Reviewed by Farnaz on Nov 5Rating:

   ۱۹۹ نفر که قرار بود پس از عزیمت به سوریه عازم مکه شوند در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد متوجه شدند که چنین پروازی وجود ندارد و آن‌ها مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند.

  www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌

  چند روز قبل تعداد زیادی از افرادی که با پرداخت مبالغ میلیونی قصد داشتند از طریق دمشق به مکه مکرمه بروند در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد حاضر شدند اما دریافتند که مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند و اصلاً چنین پروازی به مقصد دمشق وجود ندارد.

  این افراد که ۱۹۹ نفر بودند منتظر رسیدن پرواز گرگان – مشهد بودند که با 3 ساعت تاخیر انجام شده بود اما آن‌ها حتی به اطلاعات پرواز فرودگاه هم اطمینان نداشتند و می گفتند مدیران کاروان از ما خواسته اند که ساعت ۹ شب در فرودگاه باشیم چرا که قرار است با هواپیمایی که از گرگان به مشهد می‌آید و از اینجا به دمشق پرواز می‌کند عازم سوریه شویم.

  این گزارش حاکی است: در پی تماس شهروندان درباره این پرواز روزنامه خراسان عصر روز گذشته با اطلاعات پرواز فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد تماس گرفت. فردی که به تلفن پاسخ داد گفت: چند روز قبل از آن که تعداد زیادی از شهروندان به فرودگاه مراجعه کنند افرادی با اطلاعات پرواز تماس می‌گرفتند و درباره پرواز دمشق سوال می‌کردند اما هر چه ما به آن‌ها می‌گفتیم چنین پروازی اصلاً وجود ندارد باورشان نمی‌شد.

  وی افزود: افراد کلاهبردار در تماس با فرودگاه متوجه شده بودند که پرواز گرگان با 3 ساعت تاخیر انجام می‌شود و از همین موضوع نیز سوء‌استفاده کرده و به طعمه‌های خود اعلام کرده بودند قرار است با همان پروازی که با تاخیر انجام شده است به دمشق و از آن جا به مکه اعزام شوند و این افراد نیز منتظر بازگشت هواپیمایی بودند که با تاخیر به گرگان پرواز کرده بود.

  وی اضافه کرد: طبق گفته افرادی که مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند هر کدام از آن‌ها مبالغی از 2 میلیون تا 8 میلیون تومان برای اعزام به مکه پرداخت کرده بودند. این افراد ۱۹۹نفر بودند و عاملان کلاهبرداری حتی تا ساعتی قبل از موعد مقرری که به آنان وعده داده بودند شهروندان را امیدوار به اعزام می‌کردند.

  وی تصریح کرد: از چند روز قبل که این تماس‌ها با اطلاعات پرواز فرودگاه انجام شد ما مراتب را به مسئولان و مدیران فرودگاه اطلاع دادیم تا موضوع تحت پیگیری قرار گیرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.