• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , حوادث » سقوط پهپاد اسرائیلی در لبنان
  کد خبر : 861733

  سقوط پهپاد اسرائیلی در لبنان

  سقوط پهپاد اسرائیلی در لبنان Reviewed by Farnaz on Oct 18Rating: یک هواپیمای بدون سرنشین متعلق به نیروهای ارتش اسرائیل در روز چهارشنبه بعد از آزمایش یک نقص فنی در نزدیکی نابلس مجبور به فرود اضطراری شد. به گزارش افکار نیوز به نقل از وای نت نیوز، این هواپیمای بدون سرنشین بعد از سقوط توسط…

  سقوط پهپاد اسرائیلی در لبنان Reviewed by Farnaz on Oct 18Rating:

  یک هواپیمای بدون سرنشین متعلق به نیروهای ارتش اسرائیل در روز چهارشنبه بعد از آزمایش یک نقص فنی در نزدیکی نابلس مجبور به فرود اضطراری شد.

  به گزارش افکار نیوز به نقل از وای نت نیوز، این هواپیمای بدون سرنشین بعد از سقوط توسط نیروها به آرامی جمع آوری شد. بررسی های اولیه نشان داد که این هواپیمای بدون سرنشین ساعت ۶ بعداز ظهر بعد از اتمام کاوش های خود مجبور به فرود اضطراری شده است. ظاهرا بال های این هواپیما بعد از سقوط اسیب دیده است و ارتش در حال بررسی و انجام آزمایشات بیشتر برای بررسی آسیب دیدگی های سیستم این هواپیماست.

  به گزارش افکار نیوز ، این هواپیمای بدون سرنشین از کوچکترین پهپادهای در اختیار اسرائیل است که از آن برای نظارت استفاده می کند. دوهفته پیش بود که یک هواپیمای بدون سرنشین حریم هوایی اسرائیل را نقض کرد و مورد هدف گلوله های نیروهای اسرائیل قرار گرفت. ایران و حزب الله با همکاری یکدیگر اقدام به نقض حریم هوایی اسرائیل توسط پهپاد کرده بوند. به گزارش افکار نیوز ، در اوایل سال ۲۰۱۲ نیز یک هواپیمای بدون سرنشین به نام ایتان در نزدیکی شهر مرکزی گدرا در حین انجام یک عملیات و آزمایش توسط صنایع هوا و فضای اسرائیل، سقوط کرد.

  گرچه این سقوط هیچ تلفات جانی در پی نداشته است اما به وضوح مشخص است که این اقدام درنتیجه یک خطای انسانی یا نقص فنی صورت گرفته است.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.