• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » پرداخت یارانه نقدی را به نفع مردم نمی‌دانم
  کد خبر : 860715

  پرداخت یارانه نقدی را به نفع مردم نمی‌دانم

  پرداخت یارانه نقدی را به نفع مردم نمی‌دانم Reviewed by Farnaz on Oct 17Rating: آیت الله محمد علی گرامی در گفت وگو با ایلنا در ادامه افزود: پرداخت یارانه نقدی در نهایت به نفع خانوارهایی شد که تعداد فرزندان بیشتری نسبت به متوسط جامعه دارند. این افراد با توجه به متوسط فرزند در شهرها بیشتر…

  پرداخت یارانه نقدی را به نفع مردم نمی‌دانم Reviewed by Farnaz on Oct 17Rating:

  آیت الله محمد علی گرامی در گفت وگو با ایلنا در ادامه افزود: پرداخت یارانه نقدی در نهایت به نفع خانوارهایی شد که تعداد فرزندان بیشتری نسبت به متوسط جامعه دارند. این افراد با توجه به متوسط فرزند در شهرها بیشتر روستایی بودند و عملا یارانه نقدی به خانواده‌های شهری که دارای فرزندان کمتری هستند سود چندانی نرساند.

  آیت الله گرامی ضمن تاکید بر اشتباه بودن پرداخت یارانه نقدی به مردم تصریح کرد: بهتر بود این هزینه گزاف در تولید سرمایه‌گذاری می‌شد تا با تاسیس کارخانه‌ها سطح اشتغال نیز افزایش یابد و از این طریق مردم به سطح بالاتری از رفاه برسند.

  وی با اشاره تاسیس حساب ذخیره ارزی خاطرنشان کرد: اگر آن ذخیره نبود که الان وضعیت کشور چنین نبود.آن همه ذخیره کجا رفت؟ نفت را بشکه ای120 دلار فروختند باز هم دولت با مشکل مالی مواجه است. الان خیلی از بودجه ها حتی قطع شده،حتی در حوزه و دفتر تبلیغات اسلامی هم بودجه ها قطع شده است.آدم واقعا متاسف می شود که آن میزان منابع حساب ذخیره ارزی که آن سید مظلوم جمع کرده بود،اینچنین بی برنامه هزینه شد.

  وی ادامه داد: این نشان می‌دهد که مدیریت اشکال دارد.وسط کار هم که صلاح نیست، مدیر تغییر کند‏ چون هرج و مرج ایجاد می‌شود.اما واقع این است که من از همان اول کار پیش بینی می‌کردم که این نوع مدیریت نتیجه نمی‌دهد. کار که با شعار جلو نمی‌رود.حتی بعضی از ادبیات آنها هم خوب نیست، وقتی با دشمن می خواهید صحبت کنید،نباید حرفهای سبک بزنید، ادبیات باید متین باشد.
   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.