• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » صحبت های مربی کره پس از شکست
  کد خبر : 860072

  صحبت های مربی کره پس از شکست

  صحبت های مربی کره پس از شکست Reviewed by Farnaz on Oct 17Rating: کانگ هی پس از شکست یک بر صفر مقابل ایران در نشست خبری گفت: متاسفم که نتوانستیم نتیجه مناسبی بگیریم. در ابتدای بازی اتمسفر خوبی در بازی حاکم بود. در آینده فرصت های بهتری داریم و بازی های داخل خانه ما مانده…

  صحبت های مربی کره پس از شکست Reviewed by Farnaz on Oct 17Rating:

  کانگ هی پس از شکست یک بر صفر مقابل ایران در نشست خبری گفت: متاسفم که نتوانستیم نتیجه مناسبی بگیریم. در ابتدای بازی اتمسفر خوبی در بازی حاکم بود. در آینده فرصت های بهتری داریم و بازی های داخل خانه ما مانده است. امروز از فرصت ها استفاده نکردیم.

  وی تصریح کرد: بازی سختی برای ما بود و بازیکنانمان زیاد اذیت شدند اما همچنان امیدوار هستیم و اصلا نمی خواهیم ناامید شویم.

  سرمربی کره جنوبی در پاسخ به این سؤال که به نظر می رسید بازیکنان این تیم از تجربه کافی سود نمی بردند،‌ عنوان کرد: فکر نمی کنم عنصر تجربه در شکست ما نقش زیادی داشته باشد و همان طور که گفتم موقعیت های زیادی داشتیم. ایران فقط یک فرصت داشت و ما در کل بازی برتر از حریف بودیم و فقط از موقعیت ها استفاده نکردیم.

   خبرنگاری پرسید چرا برای حضور در ایران اردوی یک هفته ای در نظر گرفتید، که کانگ‌هی اظهار داشت: فکر نمی کنم یک هفته اردو طولانی مدت باشد و با توجه به اختلاف زمانی باید شرایط را وفق می دادیم.

  وی همچنین در پاسخ به این سؤال که در بین دو نیمه به بازیکنانش چه گفت که بدتر از نیمه اول ظاهر شدند، گفت: در نیمه دوم می خواستیم از کناره ها استفاده کنیم که بازیکنان ما نتوانستند از فرصت ها استفاده کنند.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.