• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » تنفر هواداران استقلال از بازگشت این بازیکن
  کد خبر : 858233

  تنفر هواداران استقلال از بازگشت این بازیکن

  تنفر هواداران استقلال از بازگشت این بازیکن Reviewed by Farnaz on Oct 16Rating: انتشار خبر بازگشت نيكبخت به استقلال با واكنش‌هاي متفاوتي از سوي هواداران به خصوص تيفوسي‌هاي اين تيم روبرو شده است. نگاهي به نظرات هواداران متعصب استقلال در برخي شبكه‌ها و سايت‌هاي اجتماعي نشان از تنفر اكثريت آنها به اين بازيكن دارد. بسياري از…

  تنفر هواداران استقلال از بازگشت این بازیکن Reviewed by Farnaz on Oct 16Rating:

  انتشار خبر بازگشت نيكبخت به استقلال با واكنش‌هاي متفاوتي از سوي 
  هواداران به خصوص تيفوسي‌هاي اين تيم روبرو شده است. نگاهي به نظرات هواداران متعصب استقلال در برخي شبكه‌ها و سايت‌هاي اجتماعي نشان از تنفر اكثريت آنها به اين بازيكن دارد. بسياري از هواداران استقلال با بازگشت نيكبخت مخالفند و سعي مي‌كنند اين روزها در سايت‌ها و شبكه‌هاي اجتماعي ناراحتي و نفرت خود را بابت شنيدن اين خبر به همگان اعلام كنند.

  تنها درصد كمي از هواداران استقلال هستند كه با بازگشت نيكبخت به استقلال موافقت كرده‌اند كه اين موضوع نشان مي‌دهد طيف عظيمي از هواداران استقلال هنوز يادشان نرفته نيكبخت كه تا قبل از جدايي محبوب‌ترين بازيكن استقلال به شمار مي‌رفت چگونه و در چه شرايطي اردوگاه آبي را به مقصد اردوگاه سرخ ترك كرد.

  نيكبخت 7 سال پيراهن استقلال را در ليگ تن مي‌كرد و محبوبيت خاصي ميان هواداران استقلال داشت. او همان روزهايي كه مورد توجه چندين تيم اروپايي از جمله اتلتيك مادريد اسپانيا قرارگرفته بود محبوب ترين بازيكن تيمش محسوب مي‌شد و بسياري بر اين باورند كه اگر نيكبخت از استقلال جدا نمي‌شد اكنون محبوب ترين استقلالي فوتبال ايران ميان هواداران به حساب مي‌آمد.

  تصميم جنجالي عليرضا نيكبخت اما در برهه‌اي كه استقلال نيز به شدت نيازمند نيكبخت بود او را به منفور ترين استقلالي روي زمين تبديل كرد اما نيكبخت جوان پي شهرت بيشتر بود و در يك اقدام غير منتظره استقلال را به مقصد پرسپوليس ترك كرد. شايد اگر نيكبخت در آن حال و روز استقلال را تنها نمي‌گذاشت امروز هيچ يك از هواداران استقلال به خود اجازه نمي‌داد آن الفاظ تند را در سايت‌ها و شبكه‌هاي اجتماعي نثار اين بازيكن كند اما نيكبخت به واقع الان هيچ جايگاهي ميان هواداران استقلال ندارد و اكثريت قريب به اتفاق هواداران از اينكه مي‌شنوند بازيكني كه تيمش را در برهه‌اي حساس تنها گذاشت وبه تيم رقيب رفت، مي‌خواهد دوباره برگردد و لباس استقلال را تن كند عكس العمل تندي نشان مي‌دهند.

  شايد طرح بازگرداندن نيكبخت در اين برهه با نيت آماده كردن ذهن هواداران استقلال صورت گرفته باشد. اينكه قلعه نويي مي‌خواهد نيكبخت را به استقلال برگرداند تقريبا قطعي شده و سرمربي استقلال نيز به آن اشاره كرده است و شايد زماني كه تا آغاز نيم فصل دوم ليگ برتر باقي مانده ذهن هواداران استقلال را براي پذيرش نيكي سابق آماده و مهيا كند. در شرايط فعلي بدون اغراق مي‌توان گفت 99 درصد از هواداران استقلال مخالف بازگشت نيكبخت هستند وتنها درصد كمي از استقلالي‌ها هستند كه مي‌خواهند جاده را براي بازگشت نيكبخت باز بگذارند.

  شايد نيكبخت نيز اين روزها اگر سري به سايت‌ها و شبكه‌هاي اجتماعي بزند بيشتر از هر زمان ديگري عمق فاجعه‌اي كه در آن زمان باعث شد را درك كند. هنوز بسياري نمي‌دانند نيكي چرا بعد از 7 سال حضور در استقلال ناگهان اين تيم را به مقصد پرسپوليس ترك كرد و رفت. آيا نيكبخت اگر به استقلال بازگردد و بار ديگر لباس آبي را تن كند به اين سوال پاسخ خواهد داد؟

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.