• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , حوادث » ۹۹ سال زندان برای مادر کودک آزار
  کد خبر : 857869

  ۹۹ سال زندان برای مادر کودک آزار

  ۹۹ سال زندان برای مادر کودک آزار Reviewed by Farnaz on Oct 16Rating: قاضی دادگاه ایالتی شهر دالاس به الیزابت اسکالونا گفته که او حق درخواست تجدید نظر دارد اما برابر حکم فعلی، او پیش از آنکه بتواند هرگونه درخواست عفو یا کاهش مجازاتی بکند باید ۳۰ سال را در زندان بماند. الیزابت اسکالونا تابستان…

  ۹۹ سال زندان برای مادر کودک آزار Reviewed by Farnaz on Oct 16Rating:

  قاضی دادگاه ایالتی شهر دالاس به الیزابت اسکالونا گفته که او حق درخواست تجدید نظر دارد اما برابر حکم فعلی، او پیش از آنکه بتواند هرگونه درخواست عفو یا کاهش مجازاتی بکند باید ۳۰ سال را در زندان بماند.

  الیزابت اسکالونا تابستان سال گذشته و هنگامی که دختر ۲ ساله اش جاسلین از عهده یادگیری آداب توالت رفتن بر نیامد، او را به شدت کتک زد و دستهایش را با چسب مایع قوی به دیوار چسباند و بارها به سر او ضربه زد؛ به طوری که وقتی جاسلین به بیمارستان انتقال یافت به حالت اغما فرو رفته بود؛ پزشکان کبودی‌های فراوانی بر بدن او مشاهده کردند و آزمایش‌ها جراحات جدی به سر و مغز جاسلین را نشان داد.

  وکیل خانم اسکالونا گفته که حکم ۹۹ سال زندان برای موکلش “بسیار شدید” است و او به این حکم اعتراض خواهد کرد.

  بنابر اطلاعات منتشر شده درباره خانم اسکالونا، او خود قربانی خشونت و کودک آزاری است. از ۱۳ سالگی با مواد اعتیادآور آشنا بوده و حتی در دوران بارداری ماری جوآنا استفاده کرده است.

  دادگاه از هنگام بازداشت خانم اسکالونا سرپرستی ۵ کودک او را در اختیار مقام های رسمی مددکاری قرار داده و اکنون با گذشت حدود یکسال افلیا اسکالونا، مادر بزرگ جاسلین، سرپرستی او و چهار کودک دیگر دخترش را بر عهده گرفته است.

  کودک آزاری در آمریکا جرمی بسیار جدی محسوب می شود و دادگاه می تواند برای مجرمان از احکام تعلیقی تا حبس ابد مجازات تعیین کند.

  تحقیقات متعدد روانشناسی نشان داده اند که میان تنبیه بدنی کودک توسط والدین و رفتار ضد اجتماعی این کودکان در دوران بزرگسالی رابطه ای مستقیم وجود دارد.

  همزمان پژوهش‌ها از رابطه میان کمبود اعتماد بنفس در بزرگسالی و تنبیه بدنی در دوران کودکی پرده بر داشته اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.