• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » بی بندو باری را آزاد بگذارید!
  کد خبر : 857733

  بی بندو باری را آزاد بگذارید!

  بی بندو باری را آزاد بگذارید! Reviewed by Farnaz on Oct 16Rating: شبکه من و تو در برنامه بفرمائید شام راه کاری بسیار عجیب را برای جلوگیری از فساد و بی بند و باری صادر کرد . در این برنامه یکی از شرکت کننده ها از نوع نگرش و طرز فکر مردم داخل ایران در…

  بی بندو باری را آزاد بگذارید! Reviewed by Farnaz on Oct 16Rating:

  شبکه من و تو در برنامه بفرمائید شام راه کاری بسیار عجیب را برای جلوگیری از فساد و بی بند و باری صادر کرد .

  در این برنامه یکی از شرکت کننده ها از نوع نگرش و طرز فکر مردم داخل ایران در مورد وضعیت اروپا گفت: « وقتی اسم کشور های خارجی و اروپا به میان می آید ایرانی ها فکر می کنند اینجا کجاست؟ به نظرشان اینجا همه چیز آزاد است و همه چیز برای زندگی خوب فراهم است در صورتی که اینجا آنگونه که فکر می کنند نیست بلکه خیلی پیش پا افتاده است.»

   

  در ادامه صحبت های این شرکت کننده زن یکی دیگر از شرکت کننده ها گفت: «ایرانی های داخل ایران خیلی چیز ها را نمی دانند طرز فکر خنده داری دارند مثل چند سال پیش من وقتی در ایران بودم فکر می کردم اگر به کشور های خارجی بروم همیشه مشروب می خورم و به پارتی های شبانه می روم، اما الان که در اروپا هستم اصلا این کار ها را نمی کنم در صورتی که همه نوع مشروب در خانه دارم ولی لب به آنها نمی زنم.»

   

  مجری این برنامه با پیروی از اهداف شبکه یعنی عادی سازی بی بند و باری و ترویج فرهنگ غرب در میان بیننده های ایرانی در ادامه صحبت های این شرکت کننده گفت: «دلیل این کار این است که در اینجا مشروبات الکلی و روابط دختر و پسر در پارتی  های شبانه فراوان است، اگر مانعی در برابر تو بود همیشه به دنبال آن می رفتی.»

   

  حال این سوال پیش می آید که اگر آزادی مشروب و روابط جنسی و امثال این ها باعث عدم رغبت افراد به مشروب و فحشاء می شود چرا غرب در این زمینه پیشتاز بوده و آمار فرزند های نامشروع، خیانت و جرم و جنایت در غرب روز به روز بیشتر می شود.

   

  متاسفانه شبکه من و تو با هر طرفندی که می شود سعی در ترویج فرهنگ غرب دارد و از هر موقعیتی استفاده می کند تا اعتقادات بیننده ها را از بین ببرد، این شبکه برای دستیابی به اهداف خود هزینه های سر سام آوری را خرج می کند و هیچ وقت در ذهن بیننده ها این سوال به وجود نیامده است که دلیل این هزینه ها چیست؟اصلا این هزینه ها از کدام منبع مالی تامین می شود؟ و هدف این منبع مالی از پرداخت این هزینه ها چیست؟

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.