• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » ماجرای یک روحانی که برای جلب نظر مراجع جراحی پلاستیک کرد!
  کد خبر : 850499

  ماجرای یک روحانی که برای جلب نظر مراجع جراحی پلاستیک کرد!

  ماجرای یک روحانی که برای جلب نظر مراجع جراحی پلاستیک کرد!Reviewed by Farnaz on Oct 13Rating: وزیر اطلاعات دوره اصلاحات به بیان خاطره ای از دوران وزارت خود در مورد عمل عجیب یک روحانی مقیم قم پرداخت. علی یونسی در گفتگو با اعتماد در پاسخ به این سئوال که “در زمان شما چگونه با بحران‌های…

  ماجرای یک روحانی که برای جلب نظر مراجع جراحی پلاستیک کرد!Reviewed by Farnaz on Oct 13Rating:

  وزیر اطلاعات دوره اصلاحات به بیان خاطره ای از دوران وزارت خود در مورد عمل عجیب یک روحانی مقیم قم پرداخت.

  علی یونسی در گفتگو با اعتماد در پاسخ به این سئوال که “در زمان شما چگونه با بحران‌های داخلی برخورد و پیشگیری می‌شد؟” گفت: سیاست ما این بود که بحران‌نمایی نکنیم. بحران را از آنچه بود بزرگ‌تر جلوه ندهیم و برای مدیریت آن از برخورد امنیتی و نظامی اجتناب ‌شده و با شناسایی عوامل، ریشه‌ها و انگیزه‌ها بطور اساسی مدیریت شود و سعی می‌کردیم بدون هزینه و یا با کمترین هزینه بحران‌ها را مدیریت و حل‌وفصل کنیم.

  وی افزود: برای نمونه روزی علمای قم (آیت الله وحید و آیت الله صافی‌گلپایگانی)، با من تماس گرفتند و از حادثه عجیبی که در قم رخ داده بود، اظهار نگرانی کردند و از من برای حل آن کمک خواستند. قضیه بطور خلاصه از این قرار بود که روحانی‌ای که به منزل علما هم رفت و آمد داشت، به مدت چند روز ناگهان ناپدید شده و پس از اینکه مراجعت می‌کند، ادعا می‌کند که عناصر افراطی وهابی او را ربوده و شدیداً شکنجه داده‌اند و آثار شکنجه هم در صورت او به‌شکل زخم پیدا بوده است. مامورین ویژه کشف وزارت اطلاعات کمتر از ۲۴ ساعت همه حادثه را کشف کردند و معلوم شد روحانی مذکور برای جلب ترحم علما دست به جعل زده و با عمل جراحی پلاستیک صورت خود را به شکنجه ربایندگان خیالی، نسبت داده است و جراح و تیم پزشکی معالج، توضیحات لازم را در محضر علما ارائه دادند و از بروز یک بحران جلوگیری شد.

  وزیر اطلاعات دوره اصلاحات همچنین در ارزیابی خود از وضعیت اخیر بازار با بیان اینکه “خوشبختانه خیلی خوب هم جمع شد” ابراز داشت: بی‌شک بسیاری از این اعتراضات مانند بسیاری از کشورهای دیگر عادی است و انگیزه سیاسی ندارد ولی گاهی به‌دلیل سوء تدبیر به یک مساله امنیتی تبدیل می‌شود.

  یونسی تاکید کرد: عقل امنیتی و سیاسی حکم می‌کند که حوادث اجتماعی را با اصول خاص خود، حل‌وفصل کرد و هرگز اجازه نداد تا به یک مساله امنیتی تبدیل شود و حتی باید تلاش کرد تا حوادث امنیتی را ساده‌سازی کرد و یک مساله عادی جلوه داد.

  وی اضافه کرد: این روش از یک بلوغ فوق‌العاده امنیتی ـ سیاسی ناشی می‌شود ولی خوشایند بسیاری از سازمان‌های امنیتی جهان سوم نیست.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.