• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » تنها پرسپولیسی های موردعلاقه قلعه نویی
  کد خبر : 850386

  تنها پرسپولیسی های موردعلاقه قلعه نویی

  تنها پرسپولیسی های موردعلاقه قلعه نویی Reviewed by Farnaz on Oct 13Rating: به نقل از گل، قلعه نویی از مدت ها پیشبه دنبال جذب محمد نوری درتیم هایی که حضور داشت،بود امانتوانست این هافبک بازیساز را به سپاهان و تراکتورسازی واستقلال بیاورد. کریم انصاری فرد هم دیگرسرخپوش موردعلاقه سرمربی استقلال است که همین ابتدای فصل نام…

  تنها پرسپولیسی های موردعلاقه قلعه نویی Reviewed by Farnaz on Oct 13Rating:

  به نقل از گل، قلعه نویی از مدت ها پیشبه دنبال جذب محمد نوری درتیم هایی که حضور داشت،بود امانتوانست این هافبک بازیساز را به سپاهان و تراکتورسازی واستقلال بیاورد.

  کریم انصاری فرد هم دیگرسرخپوش موردعلاقه سرمربی استقلال است که همین ابتدای فصل نام این بازیکن در لیست امیر دیده می شد اما رویانیان روی دست فتح الله زاده بلند شد و آقای گل لیگ را برای تیمش خرید.

  نحوه برخوردقلعه نویی با این دو بازیکن در دربی که روی نیمکت نشسته بودند از این اعتقاد قلبی حکایت می کرد.امیر بعد ازخوش و بش با کادر فنی پرسپولیس با تک تک نیمکت نشینان تیم دست داد اما نوری و انصاری فرد را طوردیگری تحویل گرفت و انگار که ازنیمکت نشینی آنها ناراحت باشد حتی با نگاه هایش به این دونفر طوری به آنها القا می کرد که جای شما روی نیمکت نیست.

  حالاکه ترافیک در خط هافبک استقلال بالاست استقلال نمی تواند نسبت به جذب نوری اقدامی کنداما آبی ها سخت دنبال کریم انصاری فردافتاده اند تا در قبال جی لوید ساموئل این مهاجم را از چنگ پرسپولیس درآورند.

  البته بعیداست رویانیان به این انتقال تن دهد و اگر کریم به استقلال نرود هیچ بازیکن دیگری از پرسپولیس آبی پوش نخواهدشد چراکه قلعه نویی بازیکن دیگری از پرسپولیس رانمی خواهد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.