• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » اطلاع رسانی از میزان کرایه تاکسی ها از طریق پیامک
  کد خبر : 850080

  اطلاع رسانی از میزان کرایه تاکسی ها از طریق پیامک

  اطلاع رسانی از میزان کرایه تاکسی ها از طریق پیامکReviewed by Aryan on Oct 13Rating: مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تهران گفت: سازمان تاکسیرانی به عنوان رابط میان تاکسیرانی و مسافر همیشه سعی در ایجاد ظرفیت طرفین داشته و متولی ایجاد تعامل اجتماعی و اجرای قوانین مناسب بوده است. احمد بافنده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران…

  اطلاع رسانی از میزان کرایه تاکسی ها از طریق پیامکReviewed by Aryan on Oct 13Rating:

  مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تهران گفت: سازمان تاکسیرانی به عنوان رابط میان تاکسیرانی و مسافر همیشه سعی در ایجاد ظرفیت طرفین داشته و متولی ایجاد تعامل اجتماعی و اجرای قوانین مناسب بوده است.

  احمد بافنده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت:  از ابتدای تاسیس سازمان تاکسیرانی تا به امروز، همیشه بر حقوق مسافران و تاکسیرانان تاکید شده است همان طور که تاکسیرانان حقوق وظایفی مقابل مسافران دارند مسافران نیز باید از حقوق خود در مقابل تاکسیرانان آگاه باشند.

  وی افزود: مسافران باید از میزان نرخ کرایه خطوط تاکسیرانی که از آن استفاده می کنند آگاه باشند.

  بافنده تاکید داشت: با توجه به اینکه هم اکنون در شهر تهران 730 خط تاکسیرانی مشغول به فعالیت هستند و روزانه بیش از 6 میلیون مسافر از تاکسی استفاده می کنند ، آگاهی از نرخ تمام خطوط تاکسیرانی برای شهروندان کمی مشکل به نظر می رسد، بنابراين  با راه اندازی سامانه پیامکی اعلام نرخ کرایه خطوط تاکسیرانی، مشکل را برطرف کرده ایم که خوشبختانه طرح موفقی بوده است و استقبال خوبی از آن صورت گرفته است.

  وی تصریح کرد: با شماره 30004166 به صورت آنی از نرخ کرایه خط تاکسی و ون می توانیم مطلع شویم.

  وی تاکید کرد: با راه اندازی این طرح، مرجع شفافی از نرخ کرایه خطوط در اختیار شهروندان قرار گرفته و مشکل عدم آگاهی مسافران از نرخ خطوط تاکسیرانی به خوبی برطرف می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • علی

   آخه باهوشا فرمت وارد کردنشونم بزارید دیگه یعنی آخر مدیریتید

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.