• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , علمی و فضایی » کشف علمی كه راز آيه ای از قرآن را آشکار می کند
  کد خبر : 847658

  کشف علمی كه راز آيه ای از قرآن را آشکار می کند

  کشف علمی كه راز آيه ای از قرآن را آشکار می کند Reviewed by Farnaz on Oct 12Rating: به نقل از سايت المسلم، نوزاد تنها چند هفته بعد از تولدش لبخند مي‌زند و مي‌خندد.اما بعد از استفاده از تكنولوژي سونوگرافي سه بعدي يا چهار بعدي دانشمندان علامت‌هاي انساني واقعي را در چهره جنين مشاهده كردند. …

  کشف علمی كه راز آيه ای از قرآن را آشکار می کند Reviewed by Farnaz on Oct 12Rating:

  به نقل از سايت المسلم، نوزاد تنها چند هفته بعد از تولدش لبخند مي‌زند و مي‌خندد.اما بعد از استفاده از تكنولوژي سونوگرافي سه بعدي يا چهار بعدي دانشمندان علامت‌هاي انساني واقعي را در چهره جنين مشاهده كردند.  این دانشمندان زماني كه مشاهده كردند جنين در رحم مادرش بعضا مي‌خندد و بعضا گريه مي‌كند بسيار متعجب شدند.

  اين احساسات اين سوال را ايجاد مي‌كند كه آيا جنين در رحم مادرش كه هنوز متولد نشده و مادرش را نديده كه مي‌خندد يا گريه مي‌كند چطور مفهوم لبخند و يا گريه را درك مي‌كند.

  اين سوال از سوي دانشمندان مطرح شد. استيوارت كامبل گفت: من نمي‌دانم چه عاملي پشت اين لبخند است و نمي‌توانم به آن پاسخ دهم اما عملا باز شدن گوشه‌هاي لب و حركت چانه جنين را در رحم مادرش ديده‌ام. به نظر من اين به دليل فضاي آرامي است كه جنين در رحم مادرش احساس می کند.

  اما قرآن كريم به اين سوال پاسخ داده به طوري كه در آيه اعجاز برانگيز سوريه نجم آمده است كه « و انه هو اضحك و ابکی» يعني خداوند سبحان به جنين‌ها در رحم مادرانشان قدرت خنديدن و گريه كردن را اعطا كرده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • اصغر

   مفهوم آيه عموميت دارد – فقط جنين نيست كه به قدرت خدا مي تواند بخندد يا گريه كند – در همان آيات نيز به جنين اختصاص داده نشده تا بگويند تاكيد بر حالت جنيني مي باشد – از كتاب هاي آسماني نبايد براي فضل فروشي استفاده مي كردند –

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.