• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » دانشجویان قلیانی با خوابگاه ها خداحافظی کنند!
  کد خبر : 846081

  دانشجویان قلیانی با خوابگاه ها خداحافظی کنند!

  دانشجویان قلیانی با خوابگاه ها خداحافظی کنند!Reviewed by Farnaz on Oct 11Rating: محمود بهمن آبادی در گفتگو با  مهر درباره اطلاعیه جمع آوری قلیان از خوابگاه‌های این دانشگاه گفت: مصرف قلیان حتی توسط یک دانشجوی دانشگاه شریف هم برای ما زیاد است. وی ادامه داد: مصرف قلیان توسط یک تعداد محدودی از دانشجوها در یکی…

  دانشجویان قلیانی با خوابگاه ها خداحافظی کنند!Reviewed by Farnaz on Oct 11Rating:

  محمود بهمن آبادی در گفتگو با  مهر درباره اطلاعیه جمع آوری قلیان از خوابگاه‌های این دانشگاه گفت: مصرف قلیان حتی توسط یک دانشجوی دانشگاه شریف هم برای ما زیاد است.

  وی ادامه داد: مصرف قلیان توسط یک تعداد محدودی از دانشجوها در یکی دو تا از خوابگاه‌ها رویت شده بود که برای حفظ شان دانشجو و اینکه وارد اتاق دانشجویان نشویم درخواست کردیم که در موعد مقرر قلیان ها را جمع آوری و تحویل دهند.

  معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف ادامه داد: طی سال های گذشته با این مساله برخورد قاطعی صورت نگرفته است و گذارا از این مساله گذشته اند بنابراین در ابتدا اخطار دادیم تا دانشجویان خاطی در موعد مقرر قلیان ها را جمع آوری کنند.

  وی ادامه داد: اکنون ۴ هزار دانشجو در خوابگاههای دانشگاه شریف ساکن هستند که این تعداد معدود که تعداد آن‌ها به ۱۰ نفر هم نمی رسد نباید تاثیر سوء بگذارند.

  بهمن آبادی یادآورشد: متاسفانه ممکن است این چند نفر تعابیر بدی در سطح کل خوابگاه داشته باشند و دیگران تصور کنند که کل خوابگاه شریف این گونه است، درحالی که این گونه نیست دانشجویان دانشگاه شریف بهترین دانشجویان کشور هستند.

  معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف ادامه داد: به صورت اخلاقی درخواست کردیم قلیان ها را تحویل دهند تا اثر بد در خوابگاه نگذارد، اگر این کار را انجام ندهند به کمیته انظباطی فراخوانده و واولین کار اخراج از خوابگاه است و ممکن است مسایل آموزشی انها هم زیر سئوال رود.

  دانشگاه صنعتی شریف داری ۱۱ خوابگاه، و چهار هزار دانشجو است که دارای دو خوابگاه ویژه دانشجویان متاهل، پنج خوابگاه ویژه دانشجویان پسر مجرد و ۴ خوابگاه ویژه دانشجویان دختر است.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.