• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » لاریحانی: اجرای فاز دوم هدفمندسازی به مصلحت مردم نبود
  کد خبر : 845862

  لاریحانی: اجرای فاز دوم هدفمندسازی به مصلحت مردم نبود

  لاریحانی: اجرای فاز دوم هدفمندسازی به مصلحت مردم نبود Reviewed by Aryan on Oct 11Rating: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه ها به مصلحت مردم و کشور در شرایط کنونی نبود و فعلا اجرا نخواهد شد.به گزارش مهر، علی لاریجانی در یادواره شهدای هسته ای در شهرستان شازند در جمع خانواده…

  لاریحانی: اجرای فاز دوم هدفمندسازی به مصلحت مردم نبود Reviewed by Aryan on Oct 11Rating:

  رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه ها به مصلحت مردم و کشور در شرایط کنونی نبود و فعلا اجرا نخواهد شد.

  به گزارش مهر، علی لاریجانی در یادواره شهدای هسته ای در شهرستان شازند در جمع خانواده های این شهدا و مردم شازند گفت: اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه ها به صلاح مردم و کشور در شرایط کنونی نبود و فعلا اجرا نخواهد شد.

  وی با بیان اینکه در شرایط اقتصادی کنونی خدمات اساسی مانند آب، برق و گاز نباید افزایش قیمت داشته باشد افزود: در حالیکه دشمن فشار همه جانبه به کشور دارد اجرای فاز دوم به صلاح کشور نبود و مجلس شورای اسلامی اجازه این کار را به دولت نخواهد داد.

  راهکار کنونی حمایت از تولید و صنعت/ وظیفه سنگین وزرای صنعت و معدن و جهاد کشاورزی

  لاریجانی با تاکید بر اینکه اکنون زمان حمایت از صنعت و تولید در کشور است، گفت: اجرای اقتصاد مقاومتی و شعار سال مبنی بر تولید ملی و حمایت از کار وسر مایه ایرانی اکنون بهترین راهکار برای رشد و توسعه کشور و فائق آمدن به توطئه های دشمن است.

  وی کمک به صنعت و تولید ملی را وظیفه مهم وزرا و مسئولین دانست و گفت: دو وزیر جهادکشاورزی، صنعت، معدن و بازرگانی وظیفه سنگینی بر عهده دارند و باید با تدوین و اجرای برنامه های کارگشا در مسیر توسعه و رشد گام بردارند و از وارد آمدن خسارت به بدنه تولید جلوگیری کنند.

  رئیس مجلس شورای اسلامی، تولید و کشاورزی را بستر خودکفایی کشور دانست و ادامه داد: در این شرایط مردم با ایستادگی می توانند در خنثی سازی توطئه های دشمنان نقش جدی دارند.

  علم هسته ای، مزین شده به شهدا


  وی در ادامه با اشاره به اینکه شهدای جان خود را برای تثبیت و بقای نظام اسلامی ایران فدا کردند گفت: شهدای هسته ای که عرصه علم در کشور را با شهادت خود مزین و نورانی کردند، در راه اعتلای ایران جان خویش را دادند.

  لاریجانی با بیان اینکه شهدا چراغ راه آینده هستند گفت: شهدا به درستی راه را شناختند و از همه هستی خود گذشتند.

  یادواره ها تقویت کننده بنیه علمی کشور

  وی برگزاری یادواره های شهدای هسته ای و علمی را زمینه سار تقویت بنیه علمی کشور دانست و گفت: ویژگی ممتاز شهدای هسته ای شهادت برای علم و دانش است چیزی که اسلام بر آن تاکید دارد.

  رئیس مجلس شورای اسلامی، بر خدایی بودن شهدای هسته ای تاکید کرد و افزود: باید از این شهدا درس گرفت و با برگزاری یادواره های شهدا پایه های نظام را تقویت کرد.

  اولین یادواره شهدای هسته ای استان مرکزی با حضور خانواده های شهیدان هسته ای کشور، رئیس مجلس شورای اسلامی و مسئولین ارشد استان در سالن شهید فتح المبین شهرستان شازند برگزار شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.