• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » اشک‌های امیر در آغوش پروین
  کد خبر : 842460

  اشک‌های امیر در آغوش پروین

  اشک‌های امیر در آغوش پروین Reviewed by Farnaz on Oct 9Rating: به نقل از ایران ورزشی، امیر که به خاطر عمل جراحی‌اش نمی‌تواند پایش را تکان بدهد به محض دیدن علی پروین از جایش بلند شد و در آغوش علی آقا گریست. اشک‌های قلعه‌نویی و صدای آه و ناله‌های او همه حاضران را که برای…

  اشک‌های امیر در آغوش پروین Reviewed by Farnaz on Oct 9Rating:

  به نقل از ایران ورزشی، امیر که به خاطر عمل جراحی‌اش نمی‌تواند پایش را تکان بدهد به محض دیدن علی پروین از جایش بلند شد و در آغوش علی آقا گریست. اشک‌های قلعه‌نویی و صدای آه و ناله‌های او همه حاضران را که برای عرض تسلیت به خانه امیر قلعه‌نویی رفته بودند تحت تاثیر قرارداد.

  امیر با آه و ناله از خوبی‌های مادرش به علی آقا می‌گفت. پروین که به شدت تحت تاثیر اشک‌های قلعه‌نویی و شیون‌های او قرار گرفته بود اشک در چشم‌هایش حلقه زد. پروین هم زیر لب حرف‌هایی با امیر زد که هیچ کس نفهمید. شاید سلطان هم از مادرش می‌گفت که سال‌های پیش از دستش داده بود.

  ظهر دیروز همه آنهایی که درخانه امیر قلعه‌نویی بودند تحت تاثیر اشک‌های امیر قرار گرفتند. ظهر دیروز حاج آقا مالک مسوول امور فرهنگی باشگاه استقلال نیز در خانه امیر قلعه‌نویی حضور داشت. شاهرخ بیانی، رضارجبی، علیرضا نیکبخت و تعدادی دیگر از اهالی فوتبال نیز در منزل امیر قلعه‌نویی حاضر بودند تا او احساس تنهایی نکند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.