• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » واکنش صداوسیما به اظهارات رئیس جمهور
  کد خبر : 841563

  واکنش صداوسیما به اظهارات رئیس جمهور

  واکنش صداوسیما به اظهارات رئیس جمهور Reviewed by Farnaz on Oct 9Rating: یک برنامه زنده تلویزیونی حاشیه های زیادی داشت و بخش زیادی از آن واکنش به کنفرانس خبری احمدی نژاد بود. از نکات جالب این برنامه این بود که مجری ها به هنگام اعلام خبرهای مربوط به طلا و ارز، عملاً از عبارت «اسمشونبر!!»…

  واکنش صداوسیما به اظهارات رئیس جمهور Reviewed by Farnaz on Oct 9Rating:

  یک برنامه زنده تلویزیونی حاشیه های زیادی داشت و بخش زیادی از آن واکنش به کنفرانس خبری احمدی نژاد بود. از نکات جالب این برنامه این بود که مجری ها به هنگام اعلام خبرهای مربوط به طلا و ارز، عملاً از عبارت «اسمشونبر!!» استفاده می کردندکه ظاهراً کنایه ای بود به ممنوعیت تحلیل بازارهای طلا و ارز در برنامه پایش. 

  پایش برنامه ای با محوریت موضوعات اقتصادی است که چندی است از شبکه اول سیما پخش می شود و به گفته مجری آن این برنامه را «پادمان رسانه ملی برای کار و سرمایه ملی» است. 

  انتقاد از سیاستهای دولت بخشی از این برنامه است که رئیس جمهور در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود از آن انتقاد کرد و گفت: «چه کسی گفته صداوسیما باید بر دولت نظارت کند؟ چرا در برنامه زنده می گویند رئیس جمهور تلفن ات را بردار، وزیراقتصاد، تلفن ات را بردار …!» 

  مرتضی حیدری در برنامه های اخیر پایش برای تشویق مسوولان اجرایی به پاسخ به سوالات تولید کنندگان، با ذکر نام مسوولان، از آنها می خواست تلفن خود را پاسخ دهند. 

  در اولین برنامه پایش پس از مصاحبه و جملات تند رئیس جمهور، مرتضی حیدری هنگامی که رئیس گمرک حاضر به پاسخگویی درباره نوع ارز تخصصی برای واردات خودروهای لوکس نشد، گفت: «من نمی دانم الان چه بگویم که بعضی ها ناراحت نشوند!. چشم. ما دیگه نمی گیم آقا تلفن ات را بردار، می گوئیم تقاضا می کنیم محبت بفرمایید به سوالات تولیدکنندگان پاسخ بفرمایید» 

  بخش جذاب دیگر برنامه پایش این هفته، نمایش عکس های توالت عمومی یک پارک بود که توسط یک کارگر به زیبایی گل آرایی شده بود. دراین برنامه ضمن تحلیل وجدان کاری توسط این کارگر، از بینندگان دعوت شد نام وی و محل توالت عمومی را معرفی کنند که پس از چند دقیقه مجری دوم برنامه خبر داد صدها نفر با ارسال پیامک خبر داده اند این توالت در پارک آزادگان نزدیک سه راه افسریه تهران قرار دارد و نام کارگرخوش ذوق آن، برات طریقتی است. از طرف برنامه پایش، این کارگر و همسرش به سفر مشهد اعزام می شوند یکی از بیننده ها هم اعلام کرد برای تشویق این کارگر سهمیه سفر حج پدر مرحومش را به این کارگر می دهد. 

  از نکات جالب این برنامه این بود که مجری ها به هنگام اعلام خبرهای مربوط به طلا و ارز، عملاً از عبارت «اسمشونبر!!» استفاده می کردندکه ظاهراً کنایه ای بود به ممنوعیت تحلیل بازارهای طلا و ارز در برنامه پایش. در مسابقه نظرسنجی پیامکی این برنامه حدود 350 هزار نفر شرکت کردندکه 220 هزار نفر از آنها، احتکار را بدترین عمل ضربه زننده به اقتصاد ملی از میان سه عمل کم فروشی، گران فروشی واحتکار، ارزیابی کردند. 

  به گزارش خبرآنلاین،در این برنامه همچنین با نشان دادن نمودارهای افزایش نقدینگی، اثبات شد آنچه باعث تورم می شود، «نسبت افزایش رشد نقدینگی به رشد تولید ناخالص داخلی» است و اتفاقاً این نسبت در دوره دولت اخیر به شدت افزایش یافته است. مجریان این برنامه همچنین با کنایه، نشان دادند یکی از دلایل افزایش شدید نرخ «اسمشو نبر»!، رشد شدید حجم نقدینگی و حمله نقدینگی سرگردان به بازار ارز و طلا بوده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.