• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اخبار سینما , فرهنگی و هنری » راه‌ رفتن محمدرضا گلزار ايراد دارد!
  کد خبر : 841505

  راه‌ رفتن محمدرضا گلزار ايراد دارد!

  راه‌ رفتن محمدرضا گلزار ايراد دارد! Reviewed by Farnaz on Oct 9Rating: دنیای اقتصاد:بانکی هنوز شکستش را باور نکرده و امیدوار است با ادامه اکران فیلمش در شهرستان‌ها، لااقل هزینه هشتصد میلیونی تولید فیلمش را برگرداند. او به بازی ستاره فیلمش انتقاد کرده است.  محمد بانکی، خیلی سال پیش از این، یعنی از اواخر دهه…

  راه‌ رفتن محمدرضا گلزار ايراد دارد! Reviewed by Farnaz on Oct 9Rating:

  دنیای اقتصاد:بانکی هنوز شکستش را باور نکرده و امیدوار است با ادامه اکران فیلمش در شهرستان‌ها، لااقل هزینه هشتصد میلیونی تولید فیلمش را برگرداند. او به بازی ستاره فیلمش انتقاد کرده است. 

  محمد بانکی، خیلی سال پیش از این، یعنی از اواخر دهه چهل کارش را به عنوان بازیگر نقش‌های مکمل در فیلم فارسی‌ها آغاز کرد و اولین فیلم خود در مقام کارگردان را با عنوان «دو خواهر» به واسطه حضور محمدرضا گلزار، مقابل دوربین برد و فروش نسبتا خوبی هم داشت. 

  اما فیلم دومش شکست تجاری سختی خورد. بانکی اما هنوز شکستش را باور نکرده و امیدوار است با ادامه اکران فیلمش در شهرستان‌ها، لااقل هزینه هشتصد میلیونی تولید فیلمش را برگرداند. او در گفت‌وگو با هنر نیوز به بازی ستاره فیلمش انتقاد کرده است. 

  شما برای نقش اول فیلم از گلزار استفاده کردید تا با این تمهید، حداقل بخشی از مخاطبان را به سینماها بکشانید. فکر می‌کنید چرا دیگر مخاطب عام هم به گلزار روی خوش نشان نمی‌دهد؟ 

  من از گلزار استفاده نکردم که فروش فیلم ام بیشتر شود. هر کس فیلم می‌سازد، باید برود سراغ سوپراستار تا فیلمش جلوه خوبی داشته باشد و به این طریق، فروش فیلمش هم بالاتر برود. 

  پس اینکه فیلم شما خوب نفروخته، به این برمی‌گردد که خودِ فیلم خوب نبوده؟! 

  باید کمی صبر کنیم و بعد از پایان اکران فیلم در شهرستان‌ها در این باره صحبت کنیم! 

  درباره گلزار همواره این انتقاد وجود داشته که او به‌رغم خوش چهره بودن، بازیگر خوبی نیست، طوری که بعد از سال‌ها حضور در سینما، حتی راه رفتن در برابر دوربین را هم نیاموخته است! شما که دو تجربه همکاری با گلزار داشتید، چرا برای رفع این نقیصه‌ها اقدام نکردید؟ 

  اگر شما دقت کرده باشید می‌بینید که من حتی یک پلان از راه رفتن گلزار هم فیلم نگرفته‌ام! سر صحنه «دوخواهر» هم بارها به او گفتم که راه رفتن‌اش ایراد دارد و از او خواستم سعی کند تا راه رفتن‌اش را اصلاح کند، اما متاسفانه این شیوه راه رفتن به عادت گلزار بدل شده، درست مثل یکی از بازیگران نقش «جیمز‌باند» که یکی از پاهایش، کج است. بالاخره هر هنرپیشه‌ای یک ایراد جزئی دارد و باید با این ایرادها کنار آمد. 

  اما میمیک گلزار هم کاملا جدی و دور از هر انعطافی است و اینها ایرادات جزئی نیستند! 

  به هر حال من که مدرسه بازیگری ندارم تا به بازیگران کم توان کمک کنم! من فقط می‌خواستم از گلزار به‌عنوان هنرپیشه نقش اصلی فیلمم استفاده کنم و سعی کردم فیلمبرداری را هم طوری پیش ببرم که این ایرادات کمتر به چشم بیاید! 

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.