• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » فيروزآبادي: نمی‌توانستیم ۳۰ نفر را کنترل کنیم؟
  کد خبر : 840517

  فيروزآبادي: نمی‌توانستیم ۳۰ نفر را کنترل کنیم؟

  فيروزآبادي: نمی‌توانستیم ۳۰ نفر را کنترل کنیم؟ Reviewed by Farnaz on Oct 8Rating: سرلشكر حسن فيروزآبادي در سلسله نشست‌هاي فرهنگي ويژه اساتيد دانشگاه علم‌و‌صنعت ايران، در پاسخ به پرسشي درباره تحريم‌هاي غرب عليه ايران گفت: تحريم به مانند يك اره دو سر است و اثر آن دوجانبه است. اينگونه نيست كه اگر آنها ما را…

  فيروزآبادي: نمی‌توانستیم ۳۰ نفر را کنترل کنیم؟ Reviewed by Farnaz on Oct 8Rating:

  سرلشكر حسن فيروزآبادي در سلسله نشست‌هاي فرهنگي ويژه اساتيد دانشگاه علم‌و‌صنعت ايران، در پاسخ به پرسشي درباره تحريم‌هاي غرب عليه ايران گفت: تحريم به مانند يك اره دو سر است و اثر آن دوجانبه است. اينگونه نيست كه اگر آنها ما را تحريم كرده‌اند به خودشان آسيبي وارد نشده است. 

  رييس ستادكل نيروهاي مسلح خاطرنشان كرد: در قضيه اخير، بانكي‌ها يكسري غفلت كردند و بانك مركزي نيز مطالب را ساده گرفت و اين اتفاقات افتاد و اين عمليات رواني صورت گرفت وگرنه اقتصاد كشور ما به اين سمت نمي‌رفت. 

  وي با اشاره به اعتراف يك نفر از دستگيرشدگان به جرم اخلال در بازار ارز كه گفته بود در قضيه اخير چندين ميليارد تومان گردش ارزي داشته است، افزود: آيا ما قادر نبوديم كه 30 را كنترل كنيم و حباب‌ها را كنترل كنيم؟ در اين قضيه، سادگي، ساده‌انديشي يا سياسي‌كاري شده كه يكي از اين اتفاقات رخ داده است. 

  به گزارش ايسنا، رييس ستادكل نيروهاي مسلح در ادامه، به در پيش بودن انتخابات رياست جمهوري يازدهم اشاره كرد و گفت: افرادي به عنوان كانديدا مطرح هستند و باندهايي حول آنها نيز بعضا ايجاد شده است و هركدام از آنها داراي انگيزه‌هايي براي تحت تاثير قراردادن رقيبند و آثار اين مسائل بر آثار تحريم اضافه شده و اين به نفع دشمن است و دشمن فكر مي‌كند كه مسائل و اتفاقات اقتصادي كشور، از آثار تحريم است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.