• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » وقتی رضا پهلوی برای خود نوشابه باز می کند!
  کد خبر : 840065

  وقتی رضا پهلوی برای خود نوشابه باز می کند!

  وقتی رضا پهلوی برای خود نوشابه باز می کند!Reviewed by Farnaz on Oct 8Rating: شبکه صدای آمریکا (VOA) در مصاحبه با “رضا پهلوی” در خصوص تشکیل شورای ملی در میان اپوزیسیون به بررسی این موضوع پرداخت. پهلوی در این مصاحبه به شیوه خانوادگی خود به سؤال ها جواب داد و با اعتماد به نفس خاصی…

  وقتی رضا پهلوی برای خود نوشابه باز می کند!Reviewed by Farnaz on Oct 8Rating:

  شبکه صدای آمریکا (VOA) در مصاحبه با “رضا پهلوی” در خصوص تشکیل شورای ملی در میان اپوزیسیون به بررسی این موضوع پرداخت. پهلوی در این مصاحبه به شیوه خانوادگی خود به سؤال ها جواب داد و با اعتماد به نفس خاصی خود را “سرمایه ملی” خواند!

   

  رضا پهلوی در گفتگو با صدای آمریکا مدعی شد: «من نه به تعریف خودم بلکه به تعریف بسیاری که قبول دارند من برای جامعه از نظر سرمایه ملی در یک وضعیت بسیار خاصی قرار دارم و تنها به این اکتفا نمی کنم که از دید بعضی ها این سرمایه ملی را باید حفظ کرد، من معتقدم این سرمایه زمانی باید برای مملکت هزینه شود. و الان وقتشه!»

   

  وی در ادامه نام خود را به رخ اعضاء شورای  تشکیل نشده اپوزیسیون کشید و  با پیشدستی و فرصت طلبی نسبت به رقبا، حتی مقام و منصب خود را نیز در این شورای مشخص کرد.

   

  پهلوی مدعی شد: «من هیچ نقشی را برای خودم قائل نیستم و به دنبال نقش اجرایی هم نیستم، به دلیل این که کار من هم این نیست. اما به هم میهنانم گفته ام که چنانچه بر مبنای یک خرد جمعی و تشکیل چنین نهادی، تشخیص دادند که من به دلیل نامی که دارم و تأثیری که در صحنه های بین المللی می توانم داشته باشم بهترین شخصیتی هستم که  این وظیفه را به من محول کنند که سخنگوی این جمع باشم به خاطر هم میهنانم باکمال میل آن را خواهم پذیرفت!»

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.