• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » عرضه تخم مرغ بدون شناسنامه ممنوع
  کد خبر : 839999

  عرضه تخم مرغ بدون شناسنامه ممنوع

  عرضه تخم مرغ بدون شناسنامه ممنوع Reviewed by Farnaz on Oct 8Rating: حسین صفایی اظهارداشت: درسال جاری برنامه ریزی وسیعی را در راستای توسعه بازارهای میوه و تره بار در سطح تهران انجام داده ایم تا دسترسی مردم به این بازارها تسهیل شود. وی با بیان اینکه این بازارها را تا پایان سال از نظر…

  عرضه تخم مرغ بدون شناسنامه ممنوع Reviewed by Farnaz on Oct 8Rating:

  حسین صفایی اظهارداشت: درسال جاری برنامه ریزی وسیعی را در راستای توسعه بازارهای میوه و تره بار در سطح تهران انجام داده ایم تا دسترسی مردم به این بازارها تسهیل شود.

  وی با بیان اینکه این بازارها را تا پایان سال از نظر کمی به شکل قابل توجهی افزایش خواهیم داد، گفت: علاوه برافزایش تعداد این بازارها، 25 بازار موجود را از نظر تامین شرایط بهداشتی بازسازی خواهیم کرد.

  مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران اضافه کرد: از نظر کیفی نیز برنامه ای تهیه کرده ایم تا ظرف 2 تا 3 ماه آینده تعداد غرفه هایی که محصول شناسنامه دار و سالم عرضه می کنند را به 100 عدد افزایش دهیم. به گفته وی، تاکنون 17 غرفه سلامت در بازارهای میوه و تره بار راه اندازی شده است.

  وی درخصوص راه اندازی بازارچه های سلامت که قرار بود سال گذشته در تهران راه اندازی شود، گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته در مرحله اول غرفه های سلامت را در بازارهای میوه و تره بار راه اندازی کرده ایم و در مرحله دوم قصد داریم بازارچه های سلامت را راه اندازی کنیم.

  این مقام مسئول با اشاره به اینکه هم اکنون درحال فراهم کردن مقدمات راه اندازی بازارچه های سلامت در تهران هستیم، ابراز امیدواری کرد تا پایان سال جاری تعدادی از بازارچه های سلامت در تهران راه اندازی شود.

  مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در ادامه درخصوص عرضه تخم مرغ شناسنامه دار در میادین میوه و تره بار نیز گفت: از چندماه گذشته عرضه تخم مرغ بدون شناسنامه را در بازارهای میوه وتره بار ممنوع اعلام کرده ایم.

  وی با اشاره به اینکه روزانه در حدود 3500 کارتن تخم مرغ در بازارهای میوه و تره بار تهران عرضه می شود، گفت: یک سوم این میزان تخم مرغ‌های بسته بندی شده و مابقی تخم مرغهای شناسنامه دار هستند.
  منبع: مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.