• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » قیمت مرغ كاهش یافت، گوشت افزایش
  کد خبر : 835464

  قیمت مرغ كاهش یافت، گوشت افزایش

  قیمت مرغ كاهش یافت، گوشت افزایش Reviewed by Farnaz on Oct 6Rating: قیمت مرغ زنده طی هفته گذشته به طور متوسط در كشور 3116 تومان در هر كیلوگرم بوده كه نسبت به هفته قبل از آن 2.7 درصد كاهش داشته است. مرغ آماده طبخ خرده فروشی هم در هفته گذشته به طور متوسط قیمتی حدود…

  قیمت مرغ كاهش یافت، گوشت افزایش Reviewed by Farnaz on Oct 6Rating:

  قیمت مرغ زنده طی هفته گذشته به طور متوسط در كشور 3116 تومان در هر كیلوگرم بوده كه نسبت به هفته قبل از آن 2.7 درصد كاهش داشته است. مرغ آماده طبخ خرده فروشی هم در هفته گذشته به طور متوسط قیمتی حدود 4670 تومان داشته كه نسبت به هفته قبل از آن با كاهش 2.9 درصدی مواجه بوده است.

  بر این اساس قیمت تخم‌مرغ در این هفته به طور متوسط 3590 تومان در هر كیلوگرم بوده است و افزایش 4.2 درصدی قیمت را نشان می‌دهد.

  براساس نرخ های اعلام شده از سوی شركت پشتیبانی امور دام، قیمت جوجه یك روزه گوشتی با 6.6 درصد كاهش و جوجه یك روزه تخم‌گذار با 1.4 درصد كاهش قیمت نسبت به هفته قبل مواجه بوده است.

  البته كاهش قیمت‌ها در تهران محسوس‌تر بوده، به طوری كه مرغ زنده 3.1 درصد، مرغ آماده طبخ خرده فروشی 7.8 درصد و جوجه یك روزه گوشتی 12.5 درصد كاهش قیمت داشته است، گرچه قیمت تخم مرغ در تهران با 2.7 درصد افزایش روبرو بوده است.

  از سوی دیگر قیمت گوشت قرمز در هفته گذشته نسبت به هفته قبل از آن افزایش داشته، به طوری كه گوسفند زنده با قیمت هر كیلوگرم 7850 تومان 0.6 درصد افزایش قیمت داشته و گوشت گوسفند نیز با قیمت 18 هزار و 350 تومان در هر كیلوگرم معادل همان نرخ افزایش قیمت داشته است.

  بر این اساس گوشت گوساله به طور متوسط در كشور قیمت 18 هزار و 417 تومان را ثبت كرده كه نشان‌دهنده افزایش 1.4 درصدی است.

  به گزارش ایسنا، قیمت شیر در دامداری با 1.6 درصد افزایش و قیمت شیر برای مصرف‌كننده نیز در این هفته با 1.7 درصد افزایش قیمت مواجه بوده است.

  کلیدواژه ها : ، ,
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.