• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » رویانیان به کی روش و کریمی چه گفت؟
  کد خبر : 835341

  رویانیان به کی روش و کریمی چه گفت؟

  رویانیان به کی روش و کریمی چه گفت؟ Reviewed by Farnaz on Oct 6Rating: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان به منظور حمایت از تیم ملی در آستانه بازی حساس برابر کره جنوبی در تمرین صبح امروز ملی پوشان در ورزشگاه آزادی حضور یافت. کی‌روش سرمربی تیم ملی به محض حضور رویانیان…

  رویانیان به کی روش و کریمی چه گفت؟ Reviewed by Farnaz on Oct 6Rating:

  به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان به منظور حمایت از تیم ملی در آستانه بازی حساس برابر کره جنوبی در تمرین صبح امروز ملی پوشان در ورزشگاه آزادی حضور یافت.

  کی‌روش سرمربی تیم ملی به محض حضور رویانیان به سمت مدیر عامل پرسپولیس رفت و او را در آغوش گرفت. کی‌روش نیز ضمن استقبال از حضور رویانیان خواستار حمایت همه جانبه هواداران پرسپولیس در آستانه بازی با کره جنوبی شد.

  محمد رویانیان به کی‌روش تاکید کرد باشگاه پرسپولیس و هوادارانش در بازی با کره جنوبی با تمام وجود در کنار تیم ملی خواهند بود و برای حمایت از تیم ملی از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

  رویانیان با خنده به کی‌روش گفت: اگر کمک بخواهید حاضرم در زمین هم به شما کمک کنم. کی‌روش هم در پاسخ گفت: شما و آقای کفاشیان با توجه به قد و قامتی که دارید می توانید مدافع میانی بسیار خوبی برای تیم ملی باشید، به ویژه که شکم هم ندارید و برای این پست می توانید موثر واقع شوید.

  کی‌روش صحبت های دیگری هم با رویانیان داشت و پس از آن مدیر عامل
  از سرمربی تیم ملی خواست که به امور تمرینی تیم رسیدگی کند و از ابراز لطف کی‌روش تشکر کرد.

  در این تمرین بازیکنان تیم ملی و حتی ملی پوشانی که در پرسپولیس حضور ندارند به سمت رویانیان آمده و گفت و گوی گرمی با مدیر عامل پرسپولیس داشتند.

  در این میان دیده بوسی گرم علی کریمی و رویانیان توجه همه را به خود جلب کرده بود. کریمی به سمت رویانیان آمد و مدیرعامل پرسپولیس را به گرمی در آغوش گرفت.

  گفت و گو عاطفی و گرم رویانیان و کریمی به گونه ای بود که اندک خبرنگاران حاضر در تمرین سعی می کردند از جزئیات آن مطلع شوند.

  رویانیان به کریمی گفت: روحیه ات را حفظ کن و به مسائلی که اخیرا به وجود آمده زیاد فکر نکن. شما یکی از وزنه‌های تیم ملی هستی و ما انتظار داریم یکی از بهترین بازی‌هایت را برابر کره جنوبی نشان بدهی. در مورد پرسپولیس هم باید بگویم این تیم خانه شماست. به خویشتنداری­ات ادامه بده و من نیز تلاش می کنم تا این مشکل حل شود.

  مدیرعامل پرسپولیس به کریمی گفت: باید کاری کنیم تا حرمت‌ها حفظ شود و رابطه مربی و بازیکن مثل رابطه پدر و فرزندی باشد. کریمی نیز در پاسخ گفت: ممنونم که به تمرین تیم ملی آمدید و باعث دلگرمی ملی پوشان شدید.

  رویانیان در پایان این تمرین با تک تک بازیکنان ملی پوش دقایقی صحبت کرد و سعی می کرد حضورش باعث نشاط و شادابی در اردوی تیم ملی شود.

  محمود سالارکیا رییس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس رویانیان را در این تمرین همراهی می کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.