• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری , مطالب برگزیده سایت » خیانت خانواده ها نتیجه سریال های شبکه جم
  کد خبر : 835088

  خیانت خانواده ها نتیجه سریال های شبکه جم

  خیانت خانواده ها نتیجه سریال های شبکه جم Reviewed by Aryan on Oct 6Rating:   شبکه های ماهواره ای و بخصوص چند شبکه خاص مثل شبکه جم تمام عزم خود را جزم کرده اند تا بنیاد خانواده های ایرانی را هدف قرار دهند. شبکه جم به دنبال آسیب رساندن و عادی سازی مسائلی مثل خیانت و جدایی در میان خانواده…

  خیانت خانواده ها نتیجه سریال های شبکه جم Reviewed by Aryan on Oct 6Rating:
   
  شبکه های ماهواره ای و بخصوص چند شبکه خاص مثل شبکه جم تمام عزم خود را جزم کرده اند تا بنیاد خانواده های ایرانی را هدف قرار دهند.

  شبکه جم به دنبال آسیب رساندن و عادی سازی مسائلی مثل خیانت و جدایی در میان خانواده های ایرانی می باشد و شاهد این مدعا سریال هایی است که این شبکه پخش می شود.

  این شبکه با پخش سریالی که در آن زن خانواده به همسرش خیانت می کند، پس از لو رفتن خیانتش  به همسرش  می گوید :«تو نباید مرا تحقیر کنی و ما می توانیم از هم جدا شویم و ما باید سال های زیادی را زندگی کنیم پس ما می توانیم از هم جدا شویم.»

  در ادامه این سریال مرد خانواده با خواندن اشعاری مبنی بر اینکه که همسرش حق این کار را داشته است از همسرش جدا می شود و این همان ترویج بی غیرتی میان خانواده های ایرانی است که شبکه جم و دیگر شبکه های فارسی زبان خارجی آن را دنبال می کنند.

  این اولین سریال و اولین برنامه ای نیست که شبکه جم پخش کرده و در آن بنیاد خانواده ایرانی را هدف قرار داده است و آخرین نیز نخواهد بود اما نکته قابل تامل برای خانواده های ایرانی این است که باید هوشیار باشند و بدانند که با دیدن این گونه سریال ها به مرور قبح خیانت و بی غیرتی نزد آنها ریخته می شود و دیگر خیانت عمل ناهنجار و غیر شرعی محسوب نمی شود.

  کافی است کمی پیرامون اهداف این شبکه ها که غالبا زیر نظر یک صهیونیستی یا بهایی و یا یک ضد انقلاب فراری وابسته به غرب اداره می شود فکر کرد. آیا دلشان برای ایرانی ها می سوزد، آیا از آمریکا و انگلیس بودجه، نیرو و مکان می گیرند که مردم ایران بدون برنامه نباشند و آیا…

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۹)  • واقع بین

   مدیریت سای خواهش میکنم اگه ممکنه پیام منو با یکیم تغییر منتشر کنید تا بقیه بیدار بشند

  • واقع بین

   تا حالا پارازیت روش دیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • واقع بین

   شبکه ایرانیان متعلق به یه برادر گردن کلفت سپاهی بود.
   بعد از قطع شدنش معلوم شد شبکه جم نیز متعلق به ایشونه.
   خودشون شبکه رو راه انداختن و بعضی ها فکر میکنند عوامل بیگانه اینکار رو کردند.
   بعد ضدش تبلیغ میکنند . خنده داره. شبکه جم تو تهران دفتر داره.
   کی میخوای از این خواب خرگوشی بیدار بشین.

  • javad

   واقعا کسی پیدا میشه که این سریال های مزخرف رو که اسم همشون با عشق شروع میشه رو ببینه؟ (عشق فلان ، عشق و بیسار)

  • بنده خدا

   بابا بیخیال همتون وقت فیلما که میشه از جلو تلویزیون و ماهواره تکون نمیخورین که مبادا یه ثانیه از فیلم رو از دست بدین حالا اینجا جو گرفتتتون….!!!!!!!!!!!

  • perans

   واقعا شبکه هایی مثل جم باید جلوشون گرفته بشه.

  • amir

   یارو نون شب نداشته بخوره میره ماهواره می خره حقشون هرکی می خره ماکه نداریم بد بخت ها

  • narges

   وقتی یک زن آسیب ببینه یک خانواده آسیب میبینه .خانواده مهمترین نهاد اجتماعی.البته زنان و دختران ایرانی اینقدر فهیم و متعهد هستند که اجازه ندهند تحت هیچ شرایطی کانون خانواده از هم بپاشه

  • negar

   vaaaaaay bikhhiyal beshin ba in khabaraye khalezaniki akhe man ke in sait male shomasto mishnasam khodetoon mibinid shoma cheraaaaa!!!!!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.