• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » کریمی :نشان می دهم فوتبالیست یعنی چه!
  کد خبر : 832595

  کریمی :نشان می دهم فوتبالیست یعنی چه!

  کریمی :نشان می دهم فوتبالیست یعنی چه! Reviewed by Farnaz on Oct 4Rating: علی کریمی این روزها از همه طرف تحت فشار است. شاید درگیری او با ژوزه مانوئل بسیار بازتاب داشته و همه رسانه ها و اهالی فوتبال را درگیر خود کرده اما کریمی در این مدت مشکلات و درگیری های دیگری هم داشته….

  کریمی :نشان می دهم فوتبالیست یعنی چه! Reviewed by Farnaz on Oct 4Rating:

  علی کریمی این روزها از همه طرف تحت فشار است. شاید درگیری او با ژوزه مانوئل بسیار بازتاب داشته و همه رسانه ها و اهالی فوتبال را درگیر خود کرده اما کریمی در این مدت مشکلات و درگیری های دیگری هم داشته. اختلاف با رویانیان، مشکلات با رسانه‌ها و جایگاهش در تیم ملی از مشکلاتی است که بازیکن محبوب پرسپولیسی‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کند.

  با این که این مشکلات و حاشیه‌ها می‌تواند فوتبالیست ها را نابود کند اما علی کریمی پیش از این ثابت کرده که این مشکلات انگیزه‌هایش را بیشتر می کند و از او چهره جدیدی می سازد. اتفاقی که به نظر می رسد این بار هم افتاده و شاید این چهره جدید را بتوان در بازی با کره جنوبی دید.

  علی کریمی از روزی که از تمرینات پرسپولیس کنار گذاشته شده با انگیزه‌ای مضاعف می‌خواهد خودش را آماده نگه دارد.

  او چهره ثابتی است که هر روز ساعت 7 صبح به ورزشگاه درفشی‌فر می ورد و تا حضور بازیکنان پرسپولیس آنجا تمرین می‌کند. او نامش در لیست جدید کی‌روش هم دیده می‌شود و این طور که شنیده می‌شود سرمربی تیم ملی به او پیغام داده که برای بازی با کره جنوبی حساب ویژه‌ای روی او باز کرده است.

  صحبت‌های خصوصی کریمی هم نشان می‌دهد که در این بازی به دنبال خط و نشان کشیدن برای مخالفانش است. او به یکی از نزدیکانش گفته: «در بازی با کره جنوبی بهشون نشون می دم که بازیکن کیه و فوتبالیست یعنی چی.»

  کریمی علاوه بر این که در این بازی می‌خواهد توانایی‌هایش را به مانوئل نشان دهد گوشه چشمی هم به رسانه‌ها و مطبوعات دارد. کریمی که گفته می‌شد به همراه نکونام و مهدی رحمتی از کسانی بوده که تحریم علیه رسانه‌ها را شروع کرد حاضر نشد در جلسه آشتی با رسانه ها حاضر شود. او به دلیل کار شخصی در این جلسه غایب بود و حتی شنیده می شود از نکونام و رحمتی هم خواسته بود در این جلسه شرکت نکنند و تا بازی با کره جنوبی دست نگه‌دارند. کریمی اعتقاد داشت که یک برد خوب مقابل کره جنوبی دهان همه منتقدان را می‌بندد و احتیاجی به آشتی با رسانه‌ها نیست.

  در این روزها کریمی سکوت کرده و به هیچ عنوان حاضر نیست سکوتش را در برابر تمام هجمه هایی که مقابلش وجود دارد بشکند. به نظر می رسد او می‌خواهد که حرفش را در زمین بزند.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.