• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » مربی دوست داشتنی کشتی ساز جدایی زد!
  کد خبر : 831907

  مربی دوست داشتنی کشتی ساز جدایی زد!

  مربی دوست داشتنی کشتی ساز جدایی زد!Reviewed by Farnaz on Oct 4Rating: رسول خادم منتظر جواب محمد بنا برای شروع برنامه های تیم ملی کشتی فرنگی است . اگرچه بنا به جای خادم ترجیح داد به خبرنگاران بگوید که با خطیب همکاری نمی کند.به گزارش خبرآنلاین؛مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جام جهانی 2013 در اسفند…

  مربی دوست داشتنی کشتی ساز جدایی زد!Reviewed by Farnaz on Oct 4Rating:

  رسول خادم منتظر جواب محمد بنا برای شروع برنامه های تیم ملی کشتی فرنگی است . اگرچه بنا به جای خادم ترجیح داد به خبرنگاران بگوید که با خطیب همکاری نمی کند.
  به گزارش خبرآنلاین؛مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جام جهانی 2013 در اسفند ماه به میزبانی کشورمان برگزار می شود . برنامه های تیم ملی کشتی آزاد کشورمان برای حضور در مسابقات جام جهانی آغاز شده و آزادکاران اولین اردوی آماده سازی خود بعد از بازیهای المپیک 2012 – لندن را از ابتدای هفته جاری در خانه کشتی تهران شروع کرده و زیر نظر رسول خادم و کادر فنی تیم ملی تمرین می کنند . تمرینات کشتی و مرور فن آزادکاران نیز در سالن توفیق و خانه کشتی برگزار می شود . باتوجه به اینکه طی 5 ، 4 سال اخیر و از روزی که محمد بنا سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی را برعهده گرفته ، همیشه فرنگی کاران برنامه های منظمی برای آماده سازی داشته و حتی زودتر و بیشتر از آزادکاران تمرینات اردویی خود را شروع و ادامه می دادند ، اما برخلاف سالهای اخیر و بعد از بازیهای المپیک لندن ( که شاگردان محمد بنا برای اولین بار در طول تاریخ کشتی ایران موفقبه کسب سه مدال شدند ) تا به امروز ، هنوز فرنگی کاران هیچ اقدامی برای شروع تمرینات خود انجام نداده اند ! گویا بلاتکلیفی فدراسیون کشتی باعث شده تا محمد بنا تمایلی برای شروع برنامه های شاگردانش نداشته باشد ! میزبانی کشورمان در مسابقات جام جهانی باعث شده تا جامعه کشتی بیش ازقبل نگران نتایج نمایندگان کشتی ایران در این رقابتها باشند . همین موضوع باعث شده تا تاخیر در شروع برنامه های تیم ملی کشتی فرنگی برنگرانی علاقمندان افزوده و خواستار شروع تمرینات این تیم شوند . در همین رابطه مطلع شدیم که جلسه ای با حضور رسول خادم مدیر تیمهای ملی کشتی و امور فنی فدراسیون کشتی و محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان در خانه کشتی تهران برگزار شده و پیرامون مسائل مختلف ، بحث و تبادل نظر شده است . طرفین مسائل و نقطه نظرات خود را مطرح کرده و راههای مختلف ادامه همکاری برای اعتلا و سربلندی بیشتر ورزش اول کشور را مورد بررسی قرار دادند ولی محمد بنا پاسخ قطعی و نهایی برای شروع برنامه هایش را به مدیر تیمهای ملی نداده است ! بعد از اتمام آن جلسه ، رسول خادم ( که به زعم محمد بنا قبل از المپیک برای کمک به تیم ملی کشتی فرنگی از هیچ کوششی کوتاهی نکرده است ) ، منتظر جواب بهترین مربی کشتی فرنگی دنیا برای آغاز همکاری مجدد و شروع برنامه های آماده سازی فرنگی کاران به منظور حضور مقتدرانه در جام جهانی 2013 است .
  این درحالی است که محمد بنا در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا اعلام کرد:« با مدیریت فعلی فدراسیون همکاری نمی کنم . من به رئیس جمهور هم گفتم اگر شرایط مهیا باشد همکاری می کنم اما منظورم از شرایط فراهم ، همکاری با مسئولان فعلی فدراسیون نیست. » این جمله می تواند معنایش پایان دوره کاری حجت خطیب یا محمد بنا باشد که البته همه مردم ترجیح می دهند بنا را در کنارشان داشته باشد.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.