• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » ژوزه: مهمان‌نوازی ایرانی‌ها را لمس کرده‌ام
  کد خبر : 831624

  ژوزه: مهمان‌نوازی ایرانی‌ها را لمس کرده‌ام

  ژوزه: مهمان‌نوازی ایرانی‌ها را لمس کرده‌امReviewed by Farnaz on Oct 4Rating: ظهر امروز سرمربی و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دو ساعت با یكدیگر صحبت كردند و مانوئل ژوزه برنامه‌های آینده خود برای تیمش را بیان كرد. در این نشست رویانیان هدایایی به مانوئل داد تا آن‌ها را به همسر و نوه 9 ماهه‌اش بدهد. به گزارش…

  ژوزه: مهمان‌نوازی ایرانی‌ها را لمس کرده‌امReviewed by Farnaz on Oct 4Rating:

  ظهر امروز سرمربی و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دو ساعت با یكدیگر صحبت كردند و مانوئل ژوزه برنامه‌های آینده خود برای تیمش را بیان كرد. در این نشست رویانیان هدایایی به مانوئل داد تا آن‌ها را به همسر و نوه 9 ماهه‌اش بدهد. به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، مانوئل كه غافلگیر شده بود، به رویانیان گفت: «من از میهمان نوازی ایرانیان چیزهایی در این مدت کوتاه دیده ام و آن را لمس کرده ام و از نگاه محبت آمیز و لطف شما سپاسگزارم. به خاطر این هدایا ممنونم و تا آخر با شما هستم و می خواهم آینده پرسپولیس را با کمک هم و هواداران و اعضای تیم درست کنیم. من به شما با اطمینان خاطر و با صداقت تمام می گویم که پرسپولیس امسال به جایگاه بهتری خواهد رسید.»

  رویانیان نیز در پاسخ به اظهارات مانوئل گفت: «برای شما آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم با روحیه ای بالا به ایران برگردید. از نظر بنده تیم در حال درست شدن است. شما قبلا به ما گفته بودید که باید ذهنیت و فکر بچه ها درست شود. ما پای آن ایستاده ایم و در این راستا هم شما تلاش کردید و هم ما و حالا به نظرم داریم موفق می شویم. به اعتقاد بنده مشکل ما تغییر مربی یا فکر کردن به این مساله نیست. ما از شما انتظار داریم تیمی بسازید قدرتمند، متحد و هماهنگ که در همه بازی ها پیروز شود. می دانم که تعطیلی های لیگ به شما لطمه می زند چون پرسپولیس ملی پوش دارد و این به کار شما لطمه می زند. این موضوع بدون شک تهدیدی است برای پرسپولیس ولی آقای مانوئل؛ شما یک مربی بزرگ و با تجربه هستید و سعی کنید از این تهدیدها یک فرصت بسازید. تعطیلی لیگ به خاطر تیم ملی مشکلی است که بارها داشته ایم و شاید باز هم تکرار شود. می دانم که در این باره شما و پرسپولیس بیشتر از سایر تیم ها لطمه خورده اید اما باید کاری کنید که این مشکل در نهایت به نفع تیم تمام شود. امیدواریم با توجه به مرخصی چند روزه، شرایط را به گونه ای فراهم کنید که برنامه های تمرینی و فنی مورد نظر شما توسط یحیی گل محمدی انجام شود.»
  مانوئل هم در ادامه گفت: «شما درست می گوئید، ما باید از این تهدید یک فرصت بسازیم. برنامه تمرینات را هم به یحیی گل محمدی داده ام. ما به خاطر تعطیلی 25 روزه، 3 روز به بازیکنان استراحت داده ایم و بنده و دستیارانم هم دو روز در تمرینات نیستیم که همه چیز با یحیی هماهنگ شده است.»
  رویانیان در پایان این نشست به مانوئل گفت: «سلام مرا به خانواده ات برسان. متاسفانه در این مدت هم ما سختی کشیدیم، هم شما و هم هواداران عزیز. امیدوارم بعد از مرخصی 5 روزه، شما را در تمرینات ببینیم که با انگیزه بالا در حال تلاش برای ساختن آینده پرسپولیس هستید. امیدوارم در شروع مجدد لیگ روزهای شادی را برای هواداران رقم بزنید.»
  سرمربی پرسپولیس هم در پاسخ گفت: «من به خاطر دو موضوع به اینجا آمده ام. بزرگی پرسپولیس و لطف شما و همچنین مبارزه طلبی و ریسک کردن. می دانم پرسپولیس باشگاه بزرگی است و من متوجه عظمت و محبوبیت آن شده ام. من می خواهم با پرسپولیس قهرمان شوم و در نهایت به آن خواهم رسید. شک نکنید که روزهای خوبی را برای پرسپولیس و هواداران رقم می زنیم. تیم در حال درست شدن است، نیم فصل را هم تیم را تقویت می کنیم و فصل بعد تیمی خواهیم داشت که مدعی شماره یک قهرمانی باشد.» ژوزه بعد از خداحافظی با رویانیان باشگاه را ترک کرد و قرار است امشب عازم پرتغال شود.
  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.