• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » آیا می دانید عامل بازداشت نواب صفوی چقدر پاداش گرفت؟
  کد خبر : 831336

  آیا می دانید عامل بازداشت نواب صفوی چقدر پاداش گرفت؟

  آیا می دانید عامل بازداشت نواب صفوی چقدر پاداش گرفت؟ Reviewed by Farnaz on Oct 4Rating: فارس نوشت:امروز در ادامه حوادث تروریستی روزهای گذشته بمبی در بازار سیف خرمشهر منفجر شد که به شهادت یک نفر و مجروحیت ۳۶تن دیگر منجر شد . آیت الله منتظری در خطبه های نماز جمعه از سران عرب منطقه…

  آیا می دانید عامل بازداشت نواب صفوی چقدر پاداش گرفت؟ Reviewed by Farnaz on Oct 4Rating:

  فارس نوشت:
  امروز در ادامه حوادث تروریستی روزهای گذشته بمبی در بازار سیف خرمشهر منفجر شد که به شهادت یک نفر و مجروحیت ۳۶تن دیگر منجر شد .

  آیت الله منتظری در خطبه های نماز جمعه از سران عرب منطقه خواست به جای توطئه چینی علیه انقلاب اسلامی به فکر مبارزه با اسرائیل باشند . آیت الله منتظری همچنین از سوء استفاده غرب از ابزار حقوق بشر به شدت انتقاد کردند .

  دستگیری عامل بازداشت شهید نواب صفوی از دیگر اخبار امروز بود ، سرهنگ سیف الله معنوی اعتراف کرد به خاطر بازداشت شهید نواب ۲۰هزار تومان پاداش گرفته بود .

  خبر دیگر امروز که در صفحات اول روزنامه ها به آن اشاره شد شورش در زندان قصر است ، تعدادی از زندانیان به 

   ساعت ۲۰ امشب زندانیان زندان قصر دست به شورش زده و چند تن از ماموران این زندان را به گروگان گرفتند . بلافاصله با ورود پاسداران، کنترل زندان به دست نیروهای انقلاب افتاد . 

  علت نبود هروئین دست به شورش برداشتند که این شورش به کشته و زخمی شدن سه نفر منجر شد .

  انفجار بمب در بازار سیف خرمشهر

  امروز صبح انفجار بمب، بازار سیف خرمشهر را به لرزه در آورد و بر اثر این انفجار یک نفر کشته و بیش از ۳۶تن دیگر نیز مجروح شدند .(۱)در چند روز گذشته میزان حوادث تروریستی در استان خوزستان به شدت افزایش پیدا کرده است . انفجار لوله های نفتی ، بمب گذاری در قطارها و دانشگاه ها و نیز حمله به دکل های مخابراتی از جمله حوادثی است که در چند روز گذشته روزنامه ها در بررسی رویدادهای خوزستان به آنها اشاره کرده اند .

  انتقاد شدید آیت الله منتظری از استفاده ابزاری غرب از حقوق بشر

  آیت الله منتظری در خطبه های نماز جمعه امروز تهران کشورهای عرب منطقه را نصیحت کرد که به جای توطئه چینی علیه انقلاب اسلامی توان خود را مصروف مبارزه با آمریکا بکنند .

  وی خطاب به کشورهای غربی نیز که از ابزار حقوق بشر علیه انقلاب اسلامی استفاده می کنند انتقاد کرده و گفت : آیا زنان و کودکان فلسطینی و لبنانی بشر نیستند و بشر آنهایی هستند که در ایران دیگران را کشته و امروز 

   آیت الله منتظری خطاب به کشورهای غربی نیز که از ابزار حقوق بشر علیه انقلاب اسلامی استفاده می کنند انتقاد کرده و گفت : آیا زنان و کودکان فلسطینی و لبنانی بشر نیستند و بشر آنهایی هستند که در ایران دیگران را کشته و امروز به مجازات می رسند ؟ 

  به مجازات می رسند ؟(۲)

  شورش معتادان در زندان قصر

  ساعت ۲۰ امشب زندانیان زندان قصر دست به شورش زده و چند تن از ماموران این زندان را به گروگان گرفتند . بلافاصله با ورود پاسداران، کنترل زندان به دست نیروهای انقلاب افتاد .زندانیان بند ۵ زندان قصر که اغلب آنها را معتادان تشکیل می دهند به علت عدم دسترسی به هروئین و نیز جمع آوری هروئین های داخل زندان توسط ماموران دست به شورش زدند و این شورش از این بند به بندهای دیگر کشیده شد . (۳) گفتنی است در این شورش ۳نفرکشته و زخمی شدند .(۴)

  عامل دستگیری شهید نواب صفوی به دام افتاد

  سرهنگ سیف الله معنوی مامور سابق شعبه دو آگاهی و عامل دستگیری شهید نواب صفوی توسط پاسداران کمیته لشگرک و با حکم دادستانی دستگیر شد .

  سرهنگ معنوی اعتراف کرد : هنگامی شهید نواب صفوی را دستگیر کردم که او تازه وضو گرفته و به نماز ایستاده بود ، به ایشان حتی اجازه ندادم انگشتری که داخل حوض افتاده بود را بردارد .

  وی ادامه داد : به خاطر انجام این ماموریت ۲۰هزار تومان پاداش گرفتم ولی ناگزیر شدم این مبلغ را برای هزینه بیماری فرزندم خرج کنم .

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.