• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » آخـريـن وضعـيـت بـازار تـهـران
  کد خبر : 830607

  آخـريـن وضعـيـت بـازار تـهـران

  آخـريـن وضعـيـت بـازار تـهـران Reviewed by Farnaz on Oct 3Rating: احمد كريمي اصفهاني به خبرنگار ايسنا گفت:با توجه به اتفاقاتي كه امروز در بازار تهران رخ داد برخي از بازاريان تهران ناچار به بستن مغازه‌هاي خود شدند، ولي از فردا بازاريان سركار خود حاضر مي‌‌شوند.   كريمي اصفهاني اظهار كرد:بازاريان تمايلي به بستن بازار نداشتند،…

  آخـريـن وضعـيـت بـازار تـهـران Reviewed by Farnaz on Oct 3Rating:

  احمد كريمي اصفهاني به خبرنگار ايسنا گفت:با توجه به اتفاقاتي كه امروز در بازار تهران رخ داد برخي از بازاريان تهران ناچار به بستن مغازه‌هاي خود شدند، ولي از فردا بازاريان سركار خود حاضر مي‌‌شوند.

   

  كريمي اصفهاني اظهار كرد:بازاريان تمايلي به بستن بازار نداشتند، اما طرح‌ريزي‌هاي كه از بيرون شده بود باعث كه بازار امروز تعطيل شود.

   

  وي با تاكيد بر اينكه «بازاري داد و فرياد نمي‌كشد و امنيت را برهم نمي‌زند» گفت: يك تعداد هستند كه اخلال امروز در بازار و ميدان فردوسي را ترتيب دادند و اين اتفاقات مربوط به آنهاست.

   

  وي اظهار كرد: فردا(پنجشنبه) بازار تهران باز خواهد بود.

   

  كريمي اصفهاني صبح امروز نيز به خبرنگار ايسنا گفته بود:‌ برخي به دنبال اخلال‌گري در بازار(تهران) هستند و ما انتظار داريم كه نيروي انتظامي اين مساله را پيگيري كرده و با اخلال‌گران برخورد كند.

   

  دبيركل انجمن اصناف و بازار افزود:ما با اكثر اتحاديه‌ها صحبت كرديم و آنها نيز اعلام كردند كه شرايط عادي است و هيچ تمايلي براي بسته شدن بازار وجود ندارد.

   

  كريمي اصفهاني همچنين گفت: برخي به دنبال اخلال‌گري هستند كه اين اخلال‌گري‌ها از خارج از بازار به آن تزريق شده است و ما انتظار داريم كه نيروي انتظامي اين مساله را پيگيري كرده و با اخلال‌گران برخورد كند.

   

  وي در پاسخ به اين سوال كه دليل اين اخلال‌گري‌ها را چه چيزي و از چه كساني مي‌دانيد؟ گفت: دليل اين كار را نمي‌دانيم، اما گويا تعدادي ماموريت پيدا كردند كه اين كار را انجام دهند. به هر حال ما با اتحاديه‌‌ها صحبت كرديم و آنها اعلام كردند كه شرايط عادي است.

   

  رييس شوراي اصناف نيز در همين زمينه از بروز برخي مشكلات در بازار تهران خبر داد و به خبرنگار ايسنا گفت:در چند راسته بازار عده‌اي مغازه‌داران را تهديد كرده‌اند كه بايد مغازه‌هاي خود را تعطيل كنند.

   

  رييس شوراي اصناف با تاكيد بر اين‌كه اين مغازه‌داران نيز مجبور شدند چراغ‌هاي خود را خاموش كنند، گفت: ولي كركره مغازه خود را پايين نكشيدند و تنها چراغ‌ها را خاموش كردند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.