• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اعتماد میان مردم، رسانه ها و مسئولین یک سرمایه ملی به شمار می رود
  کد خبر : 83

  اعتماد میان مردم، رسانه ها و مسئولین یک سرمایه ملی به شمار می رود

  اعتماد میان مردم، رسانه ها و مسئولین یک سرمایه ملی به شمار می رودReviewed by Farnaz on Mar 13Rating: عضو حقوقدان شورای نگهبان درباره توصیه های اخیر مقام معظم رهبری برای پرهیز از ایجاد فضای تهمت و افترا به مسئولین گفت: انعکاس دقیق اخبار از سوی رسانه ها اعتماد زا بوده و اعتماد میان مردم…

  اعتماد میان مردم، رسانه ها و مسئولین یک سرمایه ملی به شمار می رودReviewed by Farnaz on Mar 13Rating:

  عضو حقوقدان شورای نگهبان درباره توصیه های اخیر مقام معظم رهبری برای پرهیز از ایجاد فضای تهمت و افترا به مسئولین گفت: انعکاس دقیق اخبار از سوی رسانه ها اعتماد زا بوده و اعتماد میان مردم رسانه ها و مسئولین یک سرمایه ملی به شمار می رود.

  عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در گفتگو با خبرنگار مهر، در رابطه با اخلاق رسانه ای گفت: ما رسانه ها را جدای از حاکمیت نمی دانیم و در واقع رسانه ها مجموعه ای از خادمان به کشور هستند که وظایف قانونیشان در مسیر اطلاع رسانی به مردم تعریف می شود.

  وی افزود: قطعا اگر چنین تصوری را در رابطه با رسانه ها داشته باشیم فاصله ای میان رسانه ها و مقامات اجرایی وجود ندارد و انتظار این است که آن چه منعکس می شود واقعیات کشور و جامعه باشد.

  کدخدایی صداقت را لازمه کار رسانه ای در کشور عنوان کرد و گفت: دوستان رسانه ای فارغ از مسائل جناحی و سیاسی و گروهی باید واقعیات اخبار مقامات کشور را منعکس کنند.

  وی انعکاس دقیق اخبار را عامل اعتبار آفرین برای یک رسانه دانست و خاطر نشان کرد: اطلاع رسانی دقیق هم میان مردم و مسئولان اعتماد بوجود آورده و هم رسانه را اعتبار می بخشند و این در نهایت تبدیل به سرمایه ملی برای کشور می شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.