• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » کار عجیب هیلاری کلینتون در سازمان ملل+تصاویر
  کد خبر : 828659

  کار عجیب هیلاری کلینتون در سازمان ملل+تصاویر

  کار عجیب هیلاری کلینتون در سازمان ملل+تصاویر Reviewed by Farnaz on Oct 2Rating: وقتی “هیلاری کلینتون” در نشست سران در سازمان ملل حوصله اش سر رفته است دست به اقدام عجیبی زد که او را سوژه خبرنگاران و عکاسان کرده است. روسای جمهور و مقامات بلند پایه کشورهای دنیا این هفته  اجلاس سران درسازمان ملل…

  کار عجیب هیلاری کلینتون در سازمان ملل+تصاویر Reviewed by Farnaz on Oct 2Rating:

  وقتی “هیلاری کلینتون” در نشست سران در سازمان ملل حوصله اش سر رفته است دست به اقدام عجیبی زد که او را سوژه خبرنگاران و عکاسان کرده است.

  هیاری کینتون

  روسای جمهور و مقامات بلند پایه کشورهای دنیا این هفته  اجلاس سران درسازمان ملل را پشت سر گذاشتند. قرار بوده است در این اجلاس در مورد امنیت جهانی صحبت شود اما گویا خانم کلینتون منشی مخصوص کاخ سفید اصلا حوصله این مباحث را نداشته است و سعی کرده است با طراحی روی برگه سخنرانی اش سر خود را به نوعی گرم کند. به این ترتیب درست روزی که قرار بود وی سخنرانی داشته باشد با این کار به سوژه عکاسان تبدیل شد.

  هیلاری کلینتون

  گفته میشود این اولین بار نیست که یک مقام بلند پایه سیاسی امریکایی دست به چنین اقدامی زده است چرا که در سال ۱۹۸۱ نیز رئیس جمهور وقت امریکا”رونالد ریگان” در یک جلسه مهم در اقدامی مشابه روی برگه خالی که روی میزش قرار داشت تصاویری نقاشی کرده است . این بار نیز این تصاویر سوژه عکاسان بود و انتقادات زیادی به وی وارد شد که چرا به جای یادداشت برداری از مطالب مهم جلسه به طراحی پرداخته است.
  بر اساس گزارشات “مارگارت تاچر” نخست وزیر وقت بریتانیا این برگه را برداشته بوداخیرا برگه نقاشی شده خانم کلینتون را در اختیار رسانه ها قرار گرفت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.